Навчально-наукова лабораторія Економічної теорії та біоекономіки факультету аграрного менеджменту НУБіП України взяла участь у навчальному заході «Практичні аспекти участі у Програмі “Горизонт Європа”
Навчально-наукова лабораторія Економічної теорії та біоекономіки факультету аграрного менеджменту НУБіП України взяла участь у навчальному заході «Практичні аспекти участі у Програмі “Горизонт Європа”
1 листопада 2024, 13:19
30 жовтня 2024 року навчально-наукова лабораторія Економічної теорії та біоекономіки факультету аграрного менеджменту НУБіП України взяла участь у навчальному заході «Практичні аспекти участі у Програмі “Горизонт Європа”.
З цікавою доповіддю виступив заступник Міністра освіти і науки України Денис КУРБАТОВ, який акцентував увагу на важливості виконання наукових проектів.
Керівниця відділу RTD 03, міжнародне співробітництво Європа та Америка, Кароль МАНСЕЛЬ-БЛАНШАР розповіла про умови подачі проектів та подальшу наукову співпрацю з країнами ЄС.
Спеціаліст з питань політики та Представництво Європейського Союзу в Україні Єгор ПИВОВАРОВ доповів про конкурсні можливості подачі заявок;
Голова Національного фонду досліджень України Станіслав ВІЛЬЧИНСЬКИЙ доповів про кількісні та якісні показники наукових доробок.
Виконавча директорка Національного фонду досліджень України Ольга ПОЛОЦЬКА розповіла про нові вимоги, щодо підготовки проектів.
Дякуємо спонсорам, які підтримали навчально-наукову лабораторію Економічної теорії та біоекономіки факультету аграрного менеджменту НУБіП України для участі у навчальному заході «Практичні аспекти участі у Програмі “Горизонт Європа.
Наша тісна співпраця з «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ: рік роботи для українських учасників FP9: Ігор ТАРАНОВ, канд. економічних наук, доцент, начальник відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ. Співпраця між ЄС та Україною у сфері досліджень та інновацій – історія успіху в рамках програми «Горизонт Європа»: Сильвія БОЖІНОВА, старша спеціалістка з питань політики та керівниця групи з питань європейської політики сусідства Генерального директорату з питань досліджень та розробок ЄК.
Цікавою була доповідь про підтримку заявників та учасників Програми «Горизонт Європа»: Єстонський досвід, доповідала Крістін КРААВ, заступниця керівника відділу міжнародного наукового співробітництва, Естонська дослідницька рада.
Рональд де БРЮІН, директор програми «Європейське співробітництво з науки і технологій» (COST) розповів про нові підходи до подачі проектів. Україна та проривні дослідження: можливості ERC: Ангела ЛІБЕРАТОРЕ, керівниця наукового відділу Європейської дослідницької ради.
Віві СТАВРОУ, виконавча секретарка Комітету за свободу та відповідальність у науці, старша наукова співробітниця Міжнародної наукової ради, Франція доповідь про сучасні інноваційні підходи.
Досвід, ідеї чи контакти? Фактори успіху на шляху до «Горизонт Європа»: Наталія ВОЛОШИН, менеджерка ГО «Форза». Участь України у програмі досліджень та навчання «Євратом» (2021-2025): Микола ДЗЮБИНСЬКИЙ, представник Європейської комісії в Програмі «Євратом». Відкриті конкурси в межах Програми «Горизонт Європа» для бізнесу: Максим КОЛІСНИК, канд. наук з державного управління, доцент, головний спеціаліст відділу «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ.
До проектних заявок залучилися аспіранти кафедри економічної теорії, які зазначили про те, що біологічний аспект продуктів впливає на здоров’я людей та застосування сучасних методів моделювання у просуванні інноваційної біоекономіки.