Участь асистента кафедри Олексія Башинського в технічній онлайн-конференції «Застосування BIM технологій в сталевому будівництві» (онлайн-конференція «Застосування BIM технологій в сталевому будівництві»
29 жовтня в Українському центрі сталевого будівництва (УЦСБ) відбулася технічна онлайн-конференція «Застосування BIM технологій в сталевому будівництві». На конференції висвітлювалися перспективи BIM-технологій в Україні, можливості використання BIM-технологій для вирішення завдань проектування, питання щодо навчання молодих спеціалістів.
З доповіддю на тему «LIRA-FEM (ЛІРА-САПР) як елемент BIM-технології для проєктування сталевих конструкцій» виступив асистент кафедри будівництва, доктор філософії Олексій БАШИНСЬКИЙ. Було освітлено наступні питання:
· Автоматизація моделювання, розрахунку та проектування сталевих конструкцій з використанням BIM-технологій в LIRA-FEM (ЛІРА-САПР).
· Двосторонній зв'язок Revit-LIRA-FEM, Tekla-LIRA-FEM.
· Розрахунок та аналіз результатів в LIRA-FEM.
· Формування звітної документації в LIRA-CAD (САПФІР).
Посилання на новину УЦСБ:
асистент кафедри будівництва,
Олексій БАШИНСЬКИЙ