Вітаємо з Днем народження Ярослава Миколайовича МИХАЙЛОВИЧА!
Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження радника ректора, кандидата технічних наук, професора кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту імені М. П. Момотенка, академіка Польської академії наук, Заслуженого працівника
культури України
Ярослава Миколайовича МИХАЙЛОВИЧА!
Вітаючи з цим чудовим святом, зичимо Вам надміцного здоров’я на довгі роки, щастя у кожному дні, родинного затишку, нескінченої енергії, уваги та підтримки близьких!
Ви є взірцем інтелігентності, шляхетності, творчої невичерпаності, особистої наполегливості та працелюбності. Відчувати силу в собі означає не зупинятися перед труднощами, вірити в краще, прагнути успіху, мати можливість радувати себе й оточуючих. Тому хочемо побажати Вам сил і наснаги, завжди впевнено крокувати життєвою стежкою і отримувати від долі тільки приємні дарунки!
Ваша життєва мудрість, значний практичний досвід та постійна підтримка нашої спільної справи є незамінними і допомагають разом досягати нових висот у співпраці. Вдячні Вам за Вашу роботу на благо нашого Університету.
Мирного неба!
Ректор Вадим Ткачук | Президент Станіслав Ніколаєнко |