Перша робоча зустріч учасників Проєкту LIFE - CLEAN ENERGY TRANSITION -BUSHROSSs

22 жовтня 2024 року

 У жовтні 2020 року Європейська Комісія представила стратегію «Хвиля оновлення для Європи» в рамках Європейської зеленої угоди. Стратегія містить план дій із переліком конкретних регуляторних, фінансових і сприяючих заходів для стимулювання оновлення будівель з метою принаймні подвоїти річний рівень енергетичної реконструкції будівель до 2030 року. Для того, щоб прокласти шлях до Хвилі оновлення ЄС, необхідні значні зусилля від всіх зацікавлених сторін – національних, регіональних та місцевих органів влади, енергетичних агентств, консалтингових центрів, будівельників. для допомоги власникам будинків протягом усього процесу енергомодернізації житлових приміщень.
Сприяти впровадженню інноваційного методу єдиного вікна (OSS), щоб пропонувати громадянам усі необхідні знання та поради щодо підвищення енергоефективності (ЕЕ) та запровадження відновлюваної енергії (ВДЕ) у приватних житлових будинках – основні завдання Проєкту LIFE23-CET-BUSHROSSs «Building Up Skills for Home Renovation One-Stop-Shops» («Формування навичок для реновації житлових будівель у пакеті «єдиного вікна»). до виконання якого долучився колектив ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Відбулась перша робоча он-лайн зустріч учасників проєкту, в якій взяли участь – єврокомісар Pierre-Antoine Vernon, European Climate, Infrastructure and Environment Executive Agency (CINEA), координатор проєкту Padraig Lyons, National University of Ireland, Cork (Національний університет Ірландії, м. Корк) та представники організацій-учасників Sdruzhenie Kamara Na Instalatorite V Bulgariya (Асоціація інсталяторів Болгарії), Болгарія, Ivanka Pandelieva-Dimova; Sofia Energy Centre (SEC), Софіївський енергетичний центр, Болгарія, Nina Nikolova, Centre for Renewable Energy Sources and Savings (CRES), (Центр відновлюваних джерел енергії та збереження), Греція, Charalampos Malamatenios, Georgia Veziryianni; Stowarzyszenie Gmin Polska Siec Energie Сites (PNEC), Асоціація муніципалітетів Польська мережа енергоефективних міст, Польща, Anna Jaskuła; Gradbeni Inštitut ZRMK (GI ZRMK), Будівельний інститут, (Словенія), Marjana Šijanec Zavrl та ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Віктор Каплун, Світлана Макаревич, Олена Шеліманова, Андрій Березюк та Євген Антипов.

Кожна з команд учасників презентувала свої установи та висвітила можливості для реалізації завдань Проєкту. Під час зустрічі були окреслені і конкретизовані завдання робочих пакетів, порядок їх виконання та форми звітування. погоджені пункти Угоди про Консорціум, затверджено членів Наглядової ради, групи з забезпечення якості та управління ризиками (QARMT) та оцінки впливу (IAT): терміни та місце проведення наступних зустрічей, На завершення учасники зустрічі обговорили та затвердили протокол спільного засідання.

 

Щиро вдячні координатору Проєкту Padraig Lyons за організацію зустрічі.

Доцентки кафедри інженерії енергосистем
Світлана Макаревич та Олена Шеліманова

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook