НАЙКРАЩІ СТУДЕНТИ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ТА ФАКУЛЬТЕТУ АГРАРНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ!

23 вересня 2024 року
  Студенти 2 курсу факультету аграрного менеджменту спеціальності «Менеджмент» є активними та креативними! Цьогоріч 2 курс навчається повний семестр очно. Звичайно, ходити аудиторно є на сьогодні нелегкою справою, бо щоденні та нічні повітряні дають про себе знати, все ж таки 2 курс тримається! Щоденні підготовки до навчальних занять також потребують виснаження, морального та емоційного! Незважаючи на студентські труднощі, наших майбутніх фахівців потрібно і зберегти, і заохочити до навчання!
     Так, 21 вересня 2024 року заняття відбулись в суботу аудиторно. Заняття розпочались вчасно та згідно розкладу. Тема практичного заняття «Поняття, сутність та функції грошей» і стала причиною відвідання студентами Музею грошей, що досить зручно розташований у 10 навчальному корпусі 101 аудиторія! З великим задоволенням студенти відвідали Музей Грошей! Оскільки на цьому тижні Національний банк України проводить заходи до дня народження «УКРАЇНСЬКОЇ ГРИВНІ» студентам було важливо дізнатись про її історію!
     Важливим індикатором є наявність таких аудиторій є в нашому корпусі! Оскільки, дисципліна "Фінанси, гроші і кредит" викладається для студентів 2 курсу, а це юні студенти, і для їхнього розвитку важливо бути фінансово- грамотними та володіти фінансовою грамотністю!
     Бакалаври задавали багато питань, цікавились представленими грошовими експонатами, реальними розкопами, колекціями наших випускників, викладачів нумізматів, а це важливо для нас викладачів, оскільки історію нашої держави потрібно знати! Бо НЕЗАЛЕЖНІСТЬ НАШОЇ КРАЇНИ в першу чергу розпочинається з її історії!

     Студенти прослухали історію виникнення української гривні, дізнались звідки походить назва нашої банкноти "ГРИВНА?", що таке " ГРОШІ?", сутність грошей, функції і види грошей; економічні теорії їх виникнення; закони регулювання грошового обороту держави; завдання грошової політики Національного банку України, складові грошово-кредитного механізму та його інструменти; принципи кредитування і види кредитів; сутність інфляції, її типи і причини виникнення.
     Знати сутність фінансів і їх відмінність від грошей, елементів, з яких складається внутрішня будова фінансової системи, специфіку кожної сфери, організаційну структуру управління фінансовою системою. Всі ці питання є обов’язковими при вивченні, оскільки сформувати фінансово-грамотного громадянина країни і спеціаліста з економіки, здатного зібрати інформаційні ресурси для аналізу, методично грамотно обробити їх, і зі знанням дії закону грошового обороту та механізмів регулювання економіки спрогнозувати ситуацію на фінансовому ринку і його сегментах та розробити заходи по її поліпшенню є надзвичайно важливим завданням викладача!
             МАГІСТРИ ФІНАНСИСТИ 1 РОКУ НАВЧАННЯ ТАКОЖ НАВЧАЮТЬСЯ У СУБОТУ!
     Для магістрів фінансистів 1 року навчання проводилось заняття з дисципліни «Грошово-кредитна політика НБУ». Також дана пара пройшла в 101 аудиторії 10 корпусу «Музей грошей». Така аудиторія є комфортною не тільки для проведення занять для молодших курсів, а й для магістрів! Оскільки дана дисципліна безпосередньо пов’язана з діяльністю Національного банку України, та пов’язує діяльність НБУ з надбаннями музею грошей.
     На відміну від бакалаврів, магістри навчаються денно у вересні, тому для них є вкрай важливим провести заняття у цікавій фінансово-практичній лабораторії «Музей Грошей»!

     Адже, важливим при вивчені дисципліни для магістра є показати роль грошей та фінансів у системі відтворення; аналізувати сучасну грошово-кредитну і фінансову політику держави та виявляти її вплив на економіку і соціальне становище в країні; моделювати нормальну та кризову фінансові ситуації та бачити вихід із останньої; розраховувати грошові агрегати, розраховувати структуру грошової маси, грошову бази та швидкість обігу грошей, обирати ефективні способи подолання інфляції, розраховувати платежі по кредитах і доходи по депозитах банку. Вміти обирати відповідні методи та інструменти для залучення фінансових ресурсів на фінансовому і грошовому ринках.

 

СТУДЕНТИ - ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ!!
ДЛЯ НИХ ВАЖЛИВО БУТИ ФІНАНСОВО ГРАМОТНИМИ!
НА ЗАНЯТТЯХ ВОНИ АКТИВНО ПРАЦЮЮТЬ, МАЮТЬ СВОЮ ДУМКУ, МОЖУТЬ ВИСЛОВИТИ ЗАПЕРЕЧЕННЯ АБО ПІДТРИМАТИ! ТАК ТРИМАТИ !!!
 

ЖАРІКОВА ОЛЕНА
доцент кафедри банківської справи та страхування
Національного університету біоресурсів і
природокористування України
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook