Науково-педагогічні працівники, гуртківці та аспіранти кафедри долучилися до розгляду актуальних проблем стратегічного менеджменту агропродовольчої сфери в умовах глобалізації економіки: безпека, інновації, лідерство
Науково-педагогічні працівники, гуртківці та аспіранти кафедри долучилися до розгляду актуальних проблем стратегічного менеджменту агропродовольчої сфери в умовах глобалізації економіки: безпека, інновації, лідерство
28 вересня 2024 року
27 вересня 2024 року, д.е.н. проф. Наталія Вдовенко, завідувач кафедри глобальної економіки НУБіП України виступила на пленарному засіданні ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегічний менеджмент агропродовольчої сфери в умовах глобалізації економіки: безпека, інновації, лідерство», яка проводилася Полтавським державним аграрним університетом.
Посилання на пленарне засідання: пʼятниця 27 вересня 2024 https://meet.google.com/fkm-hjxn-yzx?hs=224
Посилання на секційне засідання: пʼятниця 27 вересня 2024 https://meet.google.com/teh-fpgr-dkr?hs=224
Також в он-лайн форматі участь взяли аспіранти кафедри Ракітін Олег з доповіддю: «Економічний механізм забезпечення конкурентоспроможності галузі тваринництва в контексті кризових явищ і біфуркаційних змін», Олександр Шевель як співдоповідач до теми: «Економічні підходи до виробництва нішевих продуктів в умовах застосування штучного інтелекту й змін у глобальному раціоні харчування», виконавець держбюджетної теми, аспірант кафедри Григор’єв Дмитро з доповіддю: «Підходи до регулювання аграрного ринку в умовах продовольчих і економічних викликів» та члени наукового гуртка «Глобалізація та європейська інтеграція», Жилін Сергій з доповіддю: «Механізми державної підтримки аграрного сектору економіки України».
Гуртківці також представили свої дослідження та активно долучилися до наукових обговорень. Їх роботи охоплювали різноманітні аспекти глобальної та міжнародної економіки.
Наталія Вдовенко відзначила, що сучасний аграрний сектор економіки перебуває на перехресті значних викликів та можливостей, обумовлених глобальними змінами у світовій економіці, зростанням вимог до продовольчої безпеки й стрімким розвитком інноваційних технологій.
Спільна робота в рамках цієї конференції відкриває нові горизонти для співпраці, сприяє обміну досвідом та допомагає сформувати бачення подальшого розвитку аграрного сектору в умовах динамічних змін глобального середовища.
Сьогоднішня конференція об’єднала провідних науковців, практиків та експертів із різних країн світу, які готові поділитися своїми здобутками й обговорити нагальні питання формування стратегії розвитку галузі в умовах невизначеності та глобалізації.
КОРОБОВА Н. М., к.е.н, доцент кафедри глобальної економіки
ПАВЛЕНКО М. М., керівник наукового гуртка «Глобалізація
та європейська інтеграція»