Голос сільської місцевості Європи залишався сильним і впливовим у майбутніх політичних рішеннях

13 вересня 2024, 10:44

  Навчально-наукова лабораторія економічної теорії та біоекономіки, кафедра економічної теорії факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України продовжують наукову роботу, в рамках зустрічей в Брюсселі, 11 вересня 2024 р. Разом з 50 членами Європейського парламенту (ЄП) від усіх основних політичних груп пообіцяли підтримати відновлення Інтергрупи «Біорізноманіття, мисливство, сільська місцевість». З моменту свого першого заснування в 1985 році ця Інтергрупа служить основною платформою зацікавлених сторін у Європейському парламенті, уможливлюючи відкриті міжполітичні дискусії між особами, які приймають рішення, громадянським суспільством та експертами.
   На заході «Діалог про майбутнє європейського сільського господарства, сталого землекористування, мисливства та охорони природи», який люб’язно організував депутат Європарламенту Хуан Ігнасіо Зоідо – член правління міжгрупової групи в минулому терміні – та спільно організований Європейською федерацією мисливства та охорони природи (FACE) та Європейської організації землевласників (ELO), було підтверджено фундаментальну роль сільських суб’єктів та соціально-економічну важливість сільської діяльності.
   Депутат Європарламенту Зоїдо привітав усіх членів Європарламенту та представників зацікавлених організацій. Він підкреслив важливість продовження Інтергрупи, яка історично забезпечувала значний внесок у політичний порядок денний протягом попередніх парламентських термінів.
   Торбйорн Ларссон, президент FACE, зазначив: «Протягом останніх п’яти років Інтергрупу підтримали понад 120 депутатів Європарламенту, що є доказом її важливості. Для 7 мільйонів європейських мисливців це було важливо для вирішення ключових сільських та екологічних проблем. Настав час домагатися його відновлення!» Юрген Так, генеральний секретар ELO, сказав, що: «Інтергрупа постійно веде шлях у забезпеченні того, щоб справжні занепокоєння тих, хто живе найближче до землі, були почуті та враховані в політичних рішеннях. Зберігаючи Європейський парламент будучи рішучим захисником усіх зацікавлених сторін у сільській місцевості, ми можемо забезпечити, щоб майбутнє сільського господарства залишалося реалістичним і ефективним».
   Ця подія ознаменувала офіційний початок нашої кампанії підтримки, спрямованої на те, щоб голос сільської місцевості Європи залишався сильним і впливовим у майбутніх політичних рішеннях.
   FACE та ELO у співпраці з ключовими членами Європарламенту від різних політичних груп невпинно працюють над забезпеченням широкої підтримки для відновлення Інтергрупи протягом цього парламентського терміну 2024-2029 років.

Микола Талавиря,
завідувач кафедри економічної теорії

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook