Студент спеціальності «Фізична культура і спорт» Іван Гаращук – срібний призер Всеукраїнського турніру «Тернове поле» з вільної боротьби

9 вересня 2024 року
29 серпня у місті Тернополі відбувся Всеукраїнський турнір серед чоловіків «Тернове поле» з вільної боротьби на честь заслуженого тренера України Віталія Назарчука, присвячений пам’яті загиблих воїнів України.
Турнір став відбірковим етапом для участі в Чемпіонаті світу серед дорослих та Чемпіонаті світу серед спортсменів до 23 років, який відбудеться в Албанії.

Студент четвертого курсу гуманітарно-педагогічного факультету спеціальності «Фізична культура і спорт» Іван Гаращук, у запеклому фінальному поєдинку, поступився своєму супернику з мінімальним рахунком, продемонструвавши гарну боротьбу та жагу до перемоги, посівши 2 місце у ваговій категорії 79 кг.