Практика, що запам'ятається: студенти факультету землевпорядкування у «Боярській лісовій дослідній станції»
Практика, що запам'ятається: студенти факультету землевпорядкування у «Боярській лісовій дослідній станції»
11 серпня 2024, 10:00
факультет землевпорядкування
08 серпня 2024 року студенти 1 курсу факультету землевпорядкування вирушили у захоплюючу подорож до Дзвінківського навчально-наукового геодезичного полігону, розміщеного на базі ВП Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна стація».
Першим пунктом подорожі першокурсників стала науково-дослідна лабораторія біотехнології рослин. Тут майбутні землевпорядники побачили унікальну колекцію рослин in vitro, серед яких були лісотвірні види, декоративні рослини для озеленення, швидкорослих деревних рослин для біоенергетики, рідкісні та зникаючі види, занесені до Червоної книги України, а також ягідні культури. У Боярській ЛДС на студентів чекало несподіване завдання – боротьба з лісовою пожежею. Звичайно, пожежа була умовною, але це дозволило студентам відчути себе справжніми пожежниками.
Другою локацією практики став Дзвінківський навчально-науково-виробничий центр. Мальовниче село Дзвінкове вже було традиційним місцем проведення навчальних практик з дисциплін «Топографія» та «Геодезія» для студентів першого та другого курсів факультету землевпорядкування.
«Перлина Дзвінкового» завжди була однією з найбільш очікуваних подій серед землевпорядників, адже майбутні фахівці з геодезії та землеустрою залюбки практикували свої вміння в аудиторіях та за їх межами.
Здобувачі мали можливість відвідати і попрацювати на полігоні, виконати геодезичні вимірювання, опрацювати їх і навіть взяти участь у захопливих конкурсах. Такий підхід не лише перевірив теоретичні знання, але й розвинув у студентів просторове мислення. Після насиченого дня роботи студенти могли відпочити на березі річки Ірпінь і насолодитися смачним обідом.
Враження були найкращими. Студенти відзначили високий рівень організації, гостинність працівників Боярської лісової дослідної станції та чудові умови для навчання і відпочинку, створені керівництвом університету.
«У Дзвінковому ми весело провели час: екскурсія комплексом, геодезичні конкурси, похід до річки – все це надалі залишиться веселими та теплими спогадами».
Софія Угнівенко, студентка 1 групи
«Я з великим задоволенням згадуватиму час, проведений в Двінковому. Це була не просто практика, а справжня пригода, яка подарувала мені незабутні враження та емоції!»
Альона Онопрієнко, студентка 1 групи
«Цей день запам'ятається надовго, наповнений новими знаннями, досвідом та моментами. Сподіваюся наступного року ми поїдемо в Дзвінкове на практику».
Владислава Сироєд, студентка 1 групи
«Цьогорічна практика і поїздка в Дзвінковове – це те, що я запам'ятаю на все життя. Нові знання, цікаві завдання, дружня атмосфера – все це зробило дні незабутніми».
Марія Ванчинова, студентка 2 групи
Дзвінківський навчально-науково-виробничий центр – це справжній рай для майбутніх фахівців з геодезії та землеустрою. Поєднання мальовничої природи і потужної навчальної бази створює ідеальні умови для засвоєння теоретичного матеріалу та відпрацювання практичних навичок.
Практика стала для студентів не лише закріпленням теоретичних знань, але й можливістю поближче побути з природою, поспілкуватися з однокурсниками та отримати незабутні враження.
Яніна Степчук,
асистентка кафедри
геодезії та картографії