Виробнича практика з економіки – важливий крок підготовки майбутніх фахівців до самостійного виконання професійних обов’язків

11 серпня 2024 року
Студенти 3-го курсу 1 групи спеціальності «Економіка» продовжують  проходження виробничої практики на підприємствах. Бази практики (підприємства, що прийняли  студентів)  забезпечили належні умови для проходження практики та оформлення усіх необхідних документів.  

Виробнича  практика є невід’ємною складовою частиною під час навчального процесу, оскільки вона являється ефективним засобом для закріплення отриманих під час навчання знань, умінь і навичок; а також практика дозволяє студенту як майбутньому спеціалісту за фахом освоїти   додаткові   знання   та   отримати   базовий   досвід   роботи   на підприємстві, який знадобиться йому при старті професійної діяльності. 

 

Метою виробничої практики є ознайомлення з діяльністю підприємства, вивчення принципів її роботи і передового досвіду її фахівців, оцінка умов діяльності, а також поглиблення і закріплення знань, отриманих  в процесі навчання, виробітку навиків підготовки, прийняття і реалізації рішень в практичній діяльності.

Основні завдання проходження практики це: аналіз стану та розвитку окремих напрямів діяльності підприємств, зокрема, планово-економічну діяльність, управління персоналом, управління обліково-фінансовою діяльністю, стратегічне управління, управління інноваційною діяльністю. 

Звіти студентів мають  містити загальний опис організації, виробничу і організаційну структуру підприємства з власними висновки студента про результати проходження практики та пропозиціями щодо вдосконалення управлінської діяльності на підприємстві. 

 

Виробнича практика готує майбутніх спеціалістів до самостійного виконання обов’язків на першій посаді, де вони працюватимуть. Внесок молодих спеціалістів у практичну діяльність підприємств, установ, організацій відповідної галузі прямо залежить від їхньої підготовленості до роботи, теоретичного кругозору й практичних навичок.  

Виробнича практика дає студенту можливість остаточно переконатися в правильності зробленого ним вибору. Практикант під час роботи на виробництві має можливість вивчити реальні ситуації та перевірити отримані під час навчання знання. Він може самостійно приймати рішення, обґрунтовуючи правильність своїх висновків перед керівником практики. Майбутній спеціаліст навчається субординації, роботі в колективі, отримує навички професійного спілкування. 

 

Так, проходячи виробничу онлайн-практику в АТ КБ ПриватБанк, Карина ДРАЧИНСЬКА показала успішні результати: 97 балів (результат А) із  100, отримала відмінну оцінку і була занесена до кадрового резерву банку. 

   

Нехай все, що ви знаєте і вмієте, стане в нагоді, принесе перемогу і визнання!

 

Лариса КОВАЛЕНКО,
куратор 1 групи 3 курсу

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook