Сестри з Чернігівщини Ольга та Діана вступають на освітню програму «Облік і аудит» у НУБіП України

30 липня 2024 року

Вибір професії – важливий крок кожної людини. Для прийняття правильного рішення необхідно враховувати як власні побажання, психологічні особливості, так і потреби ринку праці. На переконання двоюрідних сестер з Чернігівщини, важливим фактором для успішного продовження навчання та вибору майбутньої професії є можливість навчатись у високорейтинговому ЗВО, що надасть конкурентні переваги не лише на професійній ниві, але і в особистісному становленні. Таким вони вважають Національний університет біоресурсів і природокористування України, зокрема спеціальність 071 «Облік і оподаткування» (ОП «Облік і аудит») економічного факультету.

- Розкажіть коротенько про себе.
Я, Оля Дяченко, у 2024 році закінчила навчання у Відокремленому структурному підрозділі «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України». Усвідомлюю, що зараз переді мною відкриваються двері до багатьох закладів вищої освіти України. Переконана, що мій вибір визначатиме моє майбутнє: де я працюватиму, чим займатимусь та яким буде мій достаток і добробут. І обрала НУБіП України.

Мене звати Діана Кошарна. У 2024 році отримала повну загальну середню освіту в Лосинівському закладі загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.
- Що стало вирішальними у виборі закладу вищої освіти та ОП «Облік і аудит»?
Оля: Національний університет біоресурсів і природокористування України помітно виділяється на фоні інших навчальних закладів. Переглядаючи офіційні веб-сайти університетів, читаючи відгуки студентів у соцмережах та спілкуючись з колишніми випускниками рідного коледжу я і для себе виокремила саме НУБіП України. В цьому я змогла особисто переконатися на Дні відкритих дверей, який проводився на економічному факультеті. Комфортне розташування у лісопарковій зоні, матеріальна оснащеність аудиторій, використання сучасних інтерактивних методів навчання, захоплююче студентське життя, яке насичене різноманітними університетськими подіями не залишили мене байдужою. Не можна не згадати про великий стадіон, спортивні зали для баскетболу, волейболу та мальовничий ботанічний сад. Університет має багато відомих і талановитих випускників, навчання в ньому забезпечує гарні можливості працевлаштування та отримання високого і стабільного заробітку. Все це переконало мене, що НУБіП найкраще підходить для здобуття вищої освіти європейського рівня, а вже я переконала в цьому і свою сестричку Діану (сміється).


Я недовго розмірковувала, обираючи спеціальність 071 «Облік і оподаткування», адже навчалась в коледжі за цією ж спеціальністю. Знаю, що нині професія бухгалтера, аудитора є престижною і попит на бухгалтерську працю існуватиме завжди. Окрім того, людина, яка здобула таку спеціальність зможе успішно претендувати на всі без виключення посади, де є вимога мати вищу економічну освіту.
Ми детально ознайомились з особливостями ОП «Облік і аудит» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» і зрозуміли, що маємо широкі можливості набути фахових компетентностей та реалізувати їх у професійній діяльності в майбутньому. Наші життєві орієнтири спрямовані на успішну кар’єру в обліково-фінансовій сфері, а згодом - на організацію власного бізнесу. Суттєвою перевагою ОП «Облік і аудит» є практико-орієнтоване навчання.
Діана: ОП «Облік і аудит», на наше переконання, є універсальною і дуже перспективною, оскільки дозволяє розвиватись за двома професійними напрямками – обліку та аудиту. Такі фахівці потрібні всюди: підприємствах, малому бізнесі, готелях, ресторанах, магазинах тощо. Знаємо, що вона дозволяє працювати дистанційно в межах нашої країни та за кордоном, що особливо актуально в сучасних умовах.
- Чому вирішили здобувати вищу освіту?
Оля: Вважаю, що здобувши вищу освіту зможу реалізувати себе у майбутньому як успішний фахівець та матиму можливість обрати бажане місце роботи.
Діана: Гарна освіта потрібна для того, щоб влаштуватись на престижну роботу та отримувати задоволення від улюбленої справи.
- Що думаєте про навчання за кордоном за системою подвійних дипломів?
Оля: При нагоді хочу нею скористатися!
Діана: Це гарна ідея! Випускник стає більш привабливим для вітчизняних роботодавців та отримує міжнародний досвід.
- Чим живете крім навчання?
Оля: Я люблю спорт та здоровий спосіб життя. Люблю активний відпочинок. Планую і в подальшому продовжувати займатись спортом. Мені розповідали, що в НУБіП України є чимало спортивних секцій і гуртків.
Діана: Я полюбляю читати книги та весело проводити час зі своїми друзями.
- Про що мрієте?
Оля: Як і більшість українців - щоб закінчилась війна! Я мрію, щоб Україна процвітала, щоб люди не виїжджали за кордон у пошуках кращого життя, щоб кожна українська сім’я жила в достатку й любові. Впевнена, що моя мрія здійсниться і найближчим часом все зміниться на краще! У майбутньому я бачу себе фахівцем у сфері сучасного бізнесу. Я вважаю, що університет допоможе вдосконалити мої знання, здобуті в коледжі, та трансформувати мою мрію в реальність.
Діана: Коли я розмірковую про своє майбутнє, не можу сказати напевно, яким воно буде. Але найважливішими речами для мене в майбутньому будуть сім’я і робота.
- Чого очікуєте від навчання в університеті?
Оля: Я сподіваюся знайти дружній колектив, друзів, отримати знання та незабутні враження від студентських років.
Діана: Очікую від навчання відкривати щоденно для себе щось нове й цікаве, щоб здобути високооплачувану роботу та впевнено рухатися вгору кар’єрними сходинками, аби забезпечити собі і своїм рідним безтурботне майбутнє.

Дякую за щиру розмову та бажаю завжди пам’ятати, що навчання – це важка щоденна робота. Вона до снаги лише тим, хто наполегливо працює і ставиться до цього серйозно та відповідально. Хай навчання в нашій alma mater стане першою та надійною сходинкою у ваше щасливе та гідне майбутнє!

Розмову вела доцентка кафедри
обліку та оподаткування Світлана ДЕРЕВ’ЯНКО

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook