Валерій Власенко обирає освітню програму «Управління персоналом» в НУБіП України
Валерій Власенко обирає освітню програму «Управління персоналом» в НУБіП України
28 липня 2024 року
Добрий день, Валерію, розкажіть про себе.
— Я, Власенко Валерій Анатолійович, народився в м. Києві. Закінчив Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, де здобув спеціальність «Інформаційні системи та технології», оскільки навчаючись в школі більше думав про перспективність майбутньої професії та рівень зарплатні. Бажання обрати професію, яка була б дійсно до душі, стояло на другому плані.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u187/06_6.jpg)
Проте, з дитинства мав схильність до різної фізичної активності. В 16 років вперше відвідав тренажерний зал. Крок за кроком почав цікавитися різними вправами і тренувальними методами. В 11 класі вже здобув звання – кандидат в майстри спорту з військового багатоборства.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u187/07_5.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u187/03_9.jpg)
На другому курсі навчання в університеті зрозумів, що зробив неправильний вибір щодо майбутньої професії, оскільки більше цікавився не інформаційними технологіями, а біологією, фізіологіє і анатомією. Почав вивчати і на собі практикувати тренувальні методи для підготовки спортсменів і розвитку різних фізичних якостей. Далі хобі переросло в повноцінну тренерську та професійну діяльність.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u187/04_10.jpg)
Що Вас спонукає здобути вищу освіту саме за освітньою програмою «Управління персоналом»?
— Зараз, я підприємець, працюю сам на себе і поєдную в своїй тренерській та професійній діяльності різні напрямки: розвиток різних фізичних якостей у спортсменів і звичайних тренуючих; фізична реабілітація та лікувальна фізична культура; нутриціологія.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u187/09_4.jpg)
Крім того, зараз на війні в Україні багато людей отримують поранення різного ступеня важкості. Звичайно, їм надається перша медична допомога та лікування у військових госпіталях та спеціалізованих медичних закладах, але дуже важливе значення має також і наступна реабілітація для повного відновлення їх функцій та можливості повноцінно працювати й жити в суспільстві.
Після лікування в госпіталі військовослужбовці стикаються з проблемою відновлення своєї функціональності. Фізична реабілітація військовослужбовців після поранень потребує тривалого часу, який може тривати від 1-2 до 5-6 місяців і більше. Таке реабілітаційне лікування спрямоване на відновлення організму після завершення гострого періоду та часто дозволяє уникнути первинної інвалідності чи перешкодити подальшому погіршенню стану, адже наслідки поранень та тривала прикутість до ліжка з обмеженням рухливості призводять до атрофії та ослаблення м’язів, формуються контрактури, які не дають можливості повноцінно рухатись.
Завдяки допомозі експертів та волонтерів з-за кордону, в сучасних центрах встановили найновітніші системи реабілітації – ерготерапії (відновлення втрачених рухових навичок у побуті), кінезотерапії (метод лікування рухом та навантаженнями), зали ЛФК з тренажерами та ін. Як волонтер, я приймаю безпосередню участь у цьому процесі та в подальшому планую займатись цим професійно й відкрити подібний центр, що вимагає налагодження зовнішніх зв’язків, відбору відповідних фахівців, розвитку персоналу тощо.
Валерію, чому ви зупинили свій вибір саме на НУБіП України?
— Наразі, Ваш університет займає високі позиції в провідних зарубіжних і вітчизняних рейтингах вищої освіти, і тут навчається багато моїх друзів, які запевнили мене у високому рівні надання освітніх послуг в НУБіП України.
Дякуємо Вам за розмову! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити нові цілі й відважно рухатися вперед! Постійних Вам успіхів і невпинного прогресу.
Розмову вела Людмила Білан,
доцент кафедри управління та освітніх технологій