Станіслав Євтушенко з Сумщини обирає спеціальність «Галузеве машинобудування»

24 липня 2024 року
Напередодні випуску магістрів-дослідників на факультеті конструювання та дизайну НУБіП України ми поспілкувались з Станіславом Євтушенко з Сумщини.

Станіслав після закінчення Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ планує здобути вищу освіту в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на факультеті конструювання та дизайну за спеціальністю за спеціальністю 133 – «Галузеве машинобудування». Мрія Станіслава Євтушенка – після навчання за освітнім ступенем «Бакалавр» продовжити навчання за освітнім ступенем «Магістр». 

 
  • Розкажіть, будь ласка, про себе.

— Я народився і нині проживаю в місті Конотоп, Сумської області, завершую навчання на 4 курсі Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ. Моє місто знаходиться поруч мальовничими річками Десна та Сейм, охоплене з усіх сторін лісовими масивами.
 
  • Звідки Ви дізнались про НУБіП України та факультет конструювання та дизайну?

— Про НУБіП України я дізнався від викладача коледжу Романа Васильовича Бащука та колишніх випускників. Дане питання виникло тоді, коли необхідно було вирішувати – «Де продовжити здобувати освіту?». Я приймав участь в онлайн-днях відкритих дверей багатьох університетів, але мені найбільше сподобався НУБіП України. Основною перевагою є розвиток матеріально-технічної бази на факультеті та в університеті. Як показали дні відкритих дверей на інженерних факультетах є цілий ряд сучасних лабораторій та обладнання від таких відомих компаній як ТОВ «KUHN в Україні», ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна», ТОВ «John Deere в Україні», Ельворті, ТОВ «Індустрія техногруп». Також, мене зацікавила можливість покращити та перевірити свої знання з математики – я був часником Олімпіади в НУБіП України, успішно пройшов перший та другий етапи.
 
  • Скажіть, чому саме спеціальність «Галузеве машинобудування»?

— В цьому році я завершаю навчання в коледжі, незабаром отримаю диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Автомобільний транспорт», але своє подальше навчання я планую продовжити на факультеті конструювання та дизайну за спеціальністю 133«Галузеве машинобудування».
 
  • Розкажіть як проводите свій вільний час, про Ваші захоплення.

— Ще з дитинства я захоплююсь мопедами, мотоциклами та автомобілями. Мені подобається їх не лише використовувати, але й обслуговувати, ремонтувати. Завжди не відмовляю друзям в допомозі з ремонтом автомобілів та мотоциклів, навіть маю вдома свою маленьку СТО. Мені подобається подорожувати разом з друзями нашою рідною Сумщиною.
 
 
  • Які Ваші плани на майбутнє, що Ви очікуєте від навчання в НУБіП України?

— У майбутньому, через три роки навчання я прагну здійснити свою мрію і стати студентом магістратури НУБіП України. Під час участі в днях відкритих дверей мене зацікавила магістерська освітня професійна програма «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» за спеціальністю «Галузеве машинобудування». Під час навчання в коледжі я багато уваги приділяв практичному навчанню, виробничі практики проходив на автотранспортних підприємствах, займався технічним обслуговуванням та ремонтом автомобілів. Найближчою для продовження навчання в майбутньому для мене є освітня професійна програма «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва». Але мене також дуже приваблює робота в лісовому комплексі і можливість навчання в магістратурі за освітньою професійною програмою «Обладнання лісового комплексу». Тож, планую за період навчання за освітнім ступенем «Бакалавр» визначитись з освітньою програмою та подальшим працевлаштуванням. Від навчання в НУБіП України очікую отримати ґрунтовні теоретичні знання та практичні навички, які дадуть можливість отримати в майбутньому кваліфікацію магістра з галузевого машинобудування.
 
  • Дякуємо за розмову, Станіславе! Впевнені, що Ви робите вірний вибір. Знання, які Ви отримаєте під час навчання в університеті можуть бути Вами ефективно використані при подальшому працевлаштуванні.Бажаємо Вам успіхів у навчанні та самореалізації, здійснення мрій та успіхів. Перемоги і Миру!

 
 
Розмову провів Андрій Новицький,
завідувач кафедри надійності техніки

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook