Випускник бакалаврату КНУ ім. Тараса Шевченка Павло Шалабай обирає навчання в магістратурі НУБіП України на ОП «Адміністративний менеджмент» на проєкті «Агрокебети»

21 липня 2024 року
Незважаючи на серйозні виклики, з якими зіштовхнувся агросектор України в останні роки через воєнні дії, освітянський проєкт «Агрокебети» продовжує викликати значний інтерес серед патріотичної й талановитої молоді. Все більша кількість випускників бакалаврату престижних українських вузів усвідомлюють унікальні перспективи для кар’єрного і особистісного розвитку, що відкриває перед ними вітчизняний агробізнес в умовах просування до вступу в ЄС. Однак, щоб скористатись такою можливістю потрібно мати глибокі й сучасні практичні знання, які можна отримати на факультеті аграрного менеджменту НУБіП України. Саме із цією метою Павло Шалабай вирішив вступати до магістратури на освітню траєкторію «Агрокебети» до нашого університету.
  • Павле, скажи, будь ласка, де саме ти здобував перший (бакалаврський) рівень вищої освіти і за якою спеціальністю?

— У 2015 році я закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціалізацією «Міжнародна комерція» за кваліфікацією «Фахівець з міжнародних економічних відносин».
 
  • Чому ти вирішив продовжити здобувати другий (магістерський) рівень вищої освіти в НУБіП України на факультеті аграрного менеджменту за освітньою програмою «Адміністративний менеджмент» на проєкті «Агрокебети»?

— Мені це потрібно для отримання актуальних знань і вмінь, щоб правильно розуміти особливості функціонування сільськогосподарських підприємств і бути здатним приймати обґрунтовані управлінські рішення у процесі розвитку власного аграрного напряму в бізнесі за умов повоєнного відновлення і євроінтеграції.
 
  • Які конкретні знання і компетенції ти хочеш отримати після навчання в магістратурі?

— Я хочу знати про насіння і сорти рослин, селекцію та генну інженерію в аграрному секторі; цикли вирощування сільськогосподарських культур (від підготовки ґрунту, посівної, до збору врожаю та зберігання) і сівозміни. Також маю бажання вивчити методики розрахунку оптимальної потреби у засобах захисту рослин і мінеральних добривах, отримати глибоке розуміння сучасних сталих практик ведення землеробства.
 
  • Чи відомі вже твої результати вступного випробування?

— Так. З англійської мови я отримав 26 балів із 30; з ТЗНК – 24 із 27 балів і з ЄФВВ – 92 бали відповідно.
 
  • Вітаю! Гарний результат.

— Дякую. Багато часу і сил приділив підготовці до вступних випробувань. Хвилювався. Однак у потрібний момент зумів зосередитись.
 
  • І зрештою, як ти дізнався про НУБіП України і проєкт «Агрокебети»?

— Багато чув і читав про НУБіП, як про один з провідних вищих навчальних закладів в Україні, який є лідером у сфері продукування нових знань, потрібних для ведення високоефективного й конкурентоспроможного агробізнесу.
 
  • Дякую, тобі Павле, за відверту і цікаву бесіду. Бажаю тобі успіхів для досягнення поставленої мети! Сподіваюсь на скору зустріч у стінах нашого університету під час твого навчання на освітній програмі «Адміністративний менеджмент» на проєкті «Агрокебети».

Бесіду провів доцент кафедри
адміністративного менеджменту та ЗЕД
Олександр ФАЙЧУК
 

  

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook