Богдан Левда: налаштований розвиватися та вмотивований навчатися за освітньою програмою «ОБЛІК І АУДИТ»
Богдан Левда: налаштований розвиватися та вмотивований навчатися за освітньою програмою «ОБЛІК І АУДИТ»
15 липня 2024 року
Незабаром стартуватиме подання заяв абітурієнтами до закладів вищої освіти з визначенням ними омріяної спеціальності і освітньої програми. Багато вчорашніх одинадцятикласників продовжують вагатись у своєму виборі. Проте БОГДАН ЛЕВДА вже давно визначився зі своїм вибором – освітньою програмою «ОБЛІК І АУДИТ».
- Розкажіть коротко про себе (яку школу закінчили, де проживаєте).
– Закінчив Первомайський НВК (Донецька область). Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну довелося залишити домівку та переїхати до міста Умань Черкаської області.
– Звідки дізналися про НУБіП України?
– Про НУБіП України я дізнався на сайті https://osvita.ua, а детальнішу інформацію про університет, економічний факультет, кафедру обліку та оподаткування знайшов на його офіційному сайті.
– Що стало вирішальним у виборі освітньої програми «Облік і аудит»?
– Вирішальним для мене стало те, що професії бухгалтера та аудитора завжди були і залишаються надзвичайно затребуваними на ринку праці. Завдяки цьому, після закінчення навчання я зможу знайти роботу за фахом, що є вкрай важливим для молоді у сучасних умовах. Розуміння того, що ця професійна діяльність є корисною та надважливою для суспільства і буде такою, особливою у післявоєнний період, стало визначальним у моєму виборі освітньої програми «Облік і аудит». Я налаштований розвиватися та вмотивований вчитися.
– Що Вам відомо про престижність професії бухгалтера та аудитора?
– Різноманітні рейтинги найбільш затребуваних професій в Україні постійно містять згадки про професії бухгалтера і аудитора. Бухгалтера займаються найважливішою справою на підприємстві – веденням фінансової документації та складанням фінансових звітів, що є обов’язковим для всіх юридичних осіб відповідно до законодавства. Без цих людей було б неможливо виплачувати заробітну плату, подавати правильні податкові звіти, вести точний фінансовий аналіз (скільки витрачено та скільки отримано) тощо. Аудитори цінуються у різних сферах. Вони проводять перевірки правильності бухгалтерського обліку підприємства, підтверджують повноту та достовірність річної фінансової звітності підприємств . з різних галузей: агро-, промисловості, торгівлі, ІТ-сфері, тощо. Знаю, що у цій професії завжди є можливості кар’єрного росту і гарантоване працевлаштування, будучи, навіть, студентом.
– Які Ваші захоплення?
З дитинства я завжди любив дізнаватися нове про різні галузі: чи то економіка чи то історія, фізика або ж астрономія. Свої нові знання я, зазвичай, отримую з книг, статей та відео на YouTube або з інтернет-форумів, де люди зі спільними інтересами спілкуються та діляться своїми знаннями.
– Про що ж мрієте найбільше?
Моя мрія – стати висококваліфікованим фахівцем у сфері обліку, аудиту та оподаткування. Мрію отримати теоретичну базу, глибоке професійне розуміння та засвоїти практичні навички, необхідні для сучасного фахівця в обліково-фінансовій сфері, які дозволять мені швидко реалізуватися в цій професії на найвищому рівні.
– Що Ви очікуєте від навчання в університеті?
– Очікую, що навчання в університеті дасть мені глибокі теоретичні знання і практичні навички в сфері обліку, аудиту, аналізу та оподаткування, які стануть фундаментом моєї успішної кар’єри. Також сподіваюся стати частиною великої дружньої університетської громади, де зможу знайти нових друзів, обмінюватися з ними ідеями і підтримувати одне одного в навчанні та на життєвому шляху. Адже університет – це спільнота цікавих та талановитих людей.
– Богдане, дякуємо за відверті відповіді. Бажаємо аби Ваше прагнення до знань, бажання самореалізації наразі знайшли втілення в успішному навчанні та здобутті омріяного фаху, а згодом – в конкретних професійних справах і здобутках! Віримо, що і мрії Богдана, і всіх цьогорічних абітурієнтів неодмінно здійсняться. Адже саме їм – молодому, креативному, талановитому і освіченому поколінню – писати історію нової непереможної України.
Розмову вела
Наталія КУЗИК,
гарант ОП «Облік і аудит»