Навчальна практика із «Вступу до фаху»

24 червня 2024 року
Навчальна практика із «Вступу до фаху»

 Навчальна практика із «Вступу до фаху» – це наступний етап навчання після лекційний, семінарських та практичних зайнять для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, що забезпечує перехід від теоретичного навчання до більш тісного знайомства з професійною діяльністю.
Метою навчальної практики є закріплення та вдосконалення теоретичних знань щодо роботи менеджера, отриманих студентами за час навчання та їх підготовка до майбутньої професійної діяльності. Вона дає студентам можливість визначити свої цілі, упевнитися в обраному напрямку та зрозуміти, якими навичками вони повинні володіти для успішного виконання своїх завдань.
На початку навчальної практики всі здобувачі освіти пройшли обов’язковий інструктаж з техніки безпеки.
Потім від керівника практики отримали детальну інструкцію щодо всіх процедур проходження практики та правил оформлення звітних документів.

У рамках навчальної практики здобувачі разом з керівником практики Вірою Бутенко відвідали студентський центр «IQ-простір» – відкритий багатофункціональний майданчик усебічного інтелектуально-пізнавального розвитку, осередок національно-патріотичного виховання студентської молоді Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Координатор студентського центру «IQ-простір», провідний фахівець відділу виховної роботи та студентських справ Анжеліка Федоренко радо зустріла гостей.
У студентському центрі першокурсники більш детально познайомилися із структурою студентського самоврядування НУБіП України, актуальними напрямами молодіжної політики, яку реалізовує наш університет, можливостями самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку захоплень, участі у громадській діяльності, студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами.

У рамках одного з модулів навчальної практики «Соціальні комунікації», який передбачає вивчення обміну між людьми повідомленнями, у яких відображені інформація, знання, ідеї, емоції тощо, обумовлені певними соціально значимими оцінками, конкретними ситуаціями, ознайомлення з комунікативними сферами і нормами спілкування, прийнятих у даному суспільстві, студентам розповіли про необхідність поглиблення змісту національної самосвідомості й громадянськості відповідальності в умовах воєнного стану, вироблення солідарних поглядів на сучасність, формування soft-skills менеджера; підтримка високої корпоративної культури та іміджу НУБіП України, як сучасного європейського закладу вищої освіти.

Також у IQ-просторі першокурсники мали змогу пограти у комп’ютерні та настільні ігри, поспілкуватися, отримати консультацію керівника практики, обговорити актуальні соціально-економічні питання.

Координатор студентського центру «IQ-простір» Анжеліка Федоренко взяла інтерв’ю у Юлії Стецюк, Владислава Третяка, Назара Єрмака та Станіслава Боровського, під час якого вони розповіли про своє враження після першого року навчання про університет, організацію освітньої діяльності та інших видів роботи на факультеті аграрного менеджменту, розповіли, чому вони обрали у свій час саме НУБіП України.

Хочемо подякувати координатору студентського центру «IQ-простір» Анжеліці Федоренко за та отримати цікаву інформацію.

Віра Бутенко, професор кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook