Керівники і спеціалісти міжрегіональних головних управлінь Держпродспоживслужби України на державному кордоні підвищили кваліфікацію на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України

24 червня 2024 року
  З 27 травня по 10 червня 2024 р. на базі факультету ветеринарної медицини спільно з ННІ неперервної освіти і туризму дистанційно підвищували кваліфікацію два потоки керівників і спеціалістів міжрегіональних головних управлінь Держпродспоживслужби України на державному кордоні.

   Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включала наступні теми:

  • Перспективи ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров'я нації в умовах глобалізації світової економіки.

 

  • Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини в Україні.

  • Вимоги законодавства ЄС, України та Кодекс Аліментаріус, щодо безпечності та якості харчових продуктів. Нормативно-правове забезпечення здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин.

  • Тварини-компаньйони та їх роль і місце у житті людини. Особливості профілактики інфекційних хвороб собак і котів.

  • Найбільш небезпечні паразитарні хвороби та організація протипаразитарних заходів. Виконання вимог країн світу під час ввезення на їх територію тварин.

  • Застосування антибіотиків при лікуванні тварин. Шляхи вирішення проблеми антибіотикорезистентності.

  • Організація протиепізоотичних заходів і управління епізоотичним процесом. Сказ в Україні, країнах СНД і світі. Профілактичні заходи щодо сказу, під час оформлення некомерційного переміщення домашніх тварин, за межі території України.

  • Засади та порядок здійснення державного контролю за харчовими продуктами та іншими об’єктами санітарних заходів.

 

  • Сучасні підходи до забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні.

  • Профілактика і заходи боротьби з АЧС та інших інфекційних захворювань.

  • Державний контроль та нагляд за якістю ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ), що застосовуються в Україні. Роль державних інспекторів ветеринарної медицини в недопущенні несанкціонованого обігу в Україні ветпрепаратів.

  • Інформаційно-телекомунікаційні системи компетентного органу для цілей державного контролю при імпорті, експорті, транзиті.

  Слухачам проводили профорієнтаційну роботу щодо вступу на спеціальність 211 «Ветеринарна медицина» за якою ведеться підготовка на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України.

 

  Представлена можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ неперервної освіти і туризму та факультеті ветеринарної медицини. Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України.

  Слухачам побажали високих професійних досягнень і щоб набуті знання у НУБіП України приносили матеріальне та моральне задоволення.

 

  У своїх відгуках слухачі підвищення кваліфікації подякував науково-педагогічному колективу НУБіП України за їхню працю та знання, які вони отримали в Університеті.

  Окремо висловили щиру вдячність керівництву Національного університету біоресурсів і природокористування України за відмінно організоване навчання.

 

Григорій Бойко,
доцент кафедри фармакології, паразитології і
тропічної ветеринарії,
відповідальний за післядипломну освіту на
факультеті ветеринарної медицини

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook