Традиційна участь Вдовенко Н. М. в обговоренні питань менеджменту ХХІ століття з урахуванням глобальних викликів
Традиційна участь Вдовенко Н. М. в обговоренні питань менеджменту ХХІ століття з урахуванням глобальних викликів
17 травня 2024 року
16 травня 2024 року, д.е.н. проф. Наталія Вдовенко, завідувач кафедри глобальної економіки НУБіП України традиційно виступила на пленарному засіданні VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики» з результатами наукових досліджень кафедри. Також в он-лайн форматі участь взяли аспіранти кафедри Олександр Шевель, докторант, виконавець держбюджетної теми Дмитро Грабовський та члени наукового гуртка «Глобалізація та європейська інтеграція». Гуртківці також представили свої дослідження та активно долучилися до наукових обговорень. Їх роботи охоплювали різноманітні аспекти глобальної та міжнародної економіки, державного регулювання, демонструючи високий рівень підготовки та інноваційний підхід.
Посилання на програму за покликанням: sites/default/files/u404/vidkrittya_i_plenarne_zasidannya_1.pdf
Посилання на збірник за покликанням: sites/default/files/u404/maket_zbirnika_16_05_2024.pdf
Посилання на сертифікат: sites/default/files/u404/sertifikat_vdovenko_nataliya.pdf
sites/default/files/u404/sertifikat_shevel_1.pdf sites/default/files/u404/sertifikat_grabovskiy_dmitro.pdf
Важливою передумовою успішного вирішення сучасних суспільних завдань є подальша професіоналізація керівних кадрів, що виступає важливою складовою підготовки при формуванні компетентностей як в економістів, так і в управлінців. Вказане відіграє ключову роль у забезпеченні ефективного розвитку суспільства, оскільки професіональні управлінці та економісти здатні ефективно керувати соціально-економічними процесами та забезпечувати сталий розвиток галузей національної економіки.
Актуальність цих питань обговорювалась на базі Полтавського державного аграрного університету, відповідно до плану Міністерства освіти і науки України, де зібралися провідні науковці та практики з усього світу. Конференція зібрала провідних науковців і практиків для обговорення стратегій, підходів, необхідних для підготовки управлінських кадрів, здатних забезпечувати ефективне управління соціально-економічними процесами в умовах глобалізаційних викликів. До участі в роботі конференції було залучено провідних фахівців і вчених з України, Польщі, Латвії, Чехії, Молдови, Казахстану, Болгарії, Македонії, а також представників органів державної влади та самоврядування різних рівнів управління. У конференції взяло участь понад 150 осіб. Україна представлена учасниками з 15 областей із 49 закладів вищої освіти. Практичний статус конференції підтверджений участю керівників і спеціалістів різних рівнів управління організацій і підприємств з різних регіонів України.
Наталія Вдовенко, д.е.н., професор, завідувач кафедри глобальної економіки на початку виступу на тему: «Підходи до удосконалення процесу формування достовірної інформації щодо виробництва сільськогосподарської продукції» висловила особливу подяку організаторам конференції за надану можливість для наукових дискусій. Під час конференції Наталія Вдовенко акцентувала увагу саме на дослідницькій роботі кафедри, яка викликала великий інтерес серед присутніх. Презентація охоплювала основні тези роботи, підкреслюючи актуальність та значущість наукових досліджень в контексті сучасних глобалізаційних викликів.
Всі виступи аспірантів супроводжувалися живими дискусіями та обговореннями, в яких ви продемонстрували високий рівень професіоналізму та експертних знань. Шевель О. О. виступив з темою «Регулювання процесів поставки на ринок аквакультури рибопосадкового матеріалу для подолання продовольчих викликів». Вони активно брали участь в обговореннях та дискусіях, обмінюючись ідеями та досвідом з колегами.
Ми зберегли пам’ять про Маркіну Ірину Анатоліївну та продовжуємо її справу у розвитку науки та освіти. Була висловлена повагу та вдячність її науковій спадщині, що надихає на подальші дослідження й дає змогу всім присутнім відчути значення та важливість роботи, яку вона зробила.
Конференція надала науково-педагогічним працівникам кафедри та аспірантам можливість розширити професійні контакти, обмінятися досвідом з провідними науковцями та практиками. Науковці мали змогу обговорити спільні проекти та можливості для подальшої співпраці. Доповіді членів кафедри на обговоренні були високо оцінені за їхню глибину та інноваційний підхід. За результатами конференції видано електронний збірник матеріалів доповідей учасників конференції.
КОРОБОВА Н. М., к.е.н, доцент кафедри глобальної економіки
ПАВЛЕНКО М. М., керівник наукового гуртка «Глобалізація та європейська інтеграція»
ПАВЛЕНКО М. М., керівник наукового гуртка «Глобалізація та європейська інтеграція»