Кафедра педагогіки отримала 3D принтер для Лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій в освіті
Кафедра педагогіки завжди крокує в ногу з часом. Тому, викладачі кафедри педагогіки під керівництвом завідувача, доктора наук, професора Руслана Васильовича Сопівника мають на меті відкрити Лабораторію інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, яка вже сьогодні надає послуги студентам і аспірантам спеціальності 015 Професійна освіта і 011 Освітні, педагогічні науки в освітній і науковій площині.
Зокрема для лабораторії вже закуплено 15 сучасних компʼютерів, сенсорну панель, проектор, зроблено сучасний ремонт, організовано кабінет Віртуальної і доповненої реальності з великим LCD екраном. Саме в цей кабінет роботодавцями, з якими співпрацює кафедра педагогіки, було придбано й передано окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 (256 Gb).
Сьогодні, на Вченій раді гуманітарно-педагогічного факультету, шановна декан Інна Миколаївна Савицька нагородила наших роботодавців грамотами, за всесторонню підтримку освітньо-наукових ініціатив кафедри педагогіки.
Натомість, один з поважних роботодавців, а саме керівник департаменту товарів для населення БТУ ЦЕНТР Роман Ярославович Бабкович презентував для лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій в освіті кафедри педагогіки ще один гаджет, це інноваційний, сучасний 3D принтер Creality Ender 3 S1 pro.
Creality Ender-3 S1 Pro — варіант 3D-принтера Ender-3 S1 з підвищеною температурою екструзії, що дозволяє працювати з ширшим спектром витратних матеріалів. Максимальна температура екструзії становить 300°С проти 260°С в оригіналу. Редукторний директ-екструдер з передавальним числом 1:3.5 забезпечує стабільну подачу витратного матеріалу, у тому числі з еластичними матеріалами, наприклад, термопластичним поліуретаном. Система обладнана 32-бітною платою з тихими драйверами, калібрування здійснюється автоматично. Друк здійснюється на платформі, що підігрівається, накритій знімним гнучким сталевим столиком з поліефіримідним покриттям. Бортовий інтерфейс включає 4.3-дюймовий кольоровий сенсорний екран, USB-порт та картоприймач формату SD. Ця модифікація Ender 3 чудово підходить як 3Д-принтер для дому. Як і попередні ітерації Ender-3, ця модель поставляється у вигляді DIY-набору та збирається максимум за 10 хвилин. Принтер має конструкцію відкритого типу. У верхній частині консолі знаходиться яскраве LED підсвічування.
Щиро дякуємо Роману Бабковичу за подарунок, за розвиток лабораторії,
кафедри педагогіки та за співпрацю з БТУ ЦЕНТР
професор кафедри педагогіки
Олександр Кучай