Відгуки студентів про відвідування наукового гуртка «Бджільництво»

8 травня 2024 року
   У науковому гуртку бджільництва я знаходжуся вже протягом року, і це надзвичайно захоплюючий досвід. Декілька раз на тиждень ми збираємося разом, щоб ділитися знаннями та досвідом з бджільництва. Під час наших зустрічей ми ділимося своїми знаннями та навичками по догляду за бджілками. Найкраще у цьому гуртку - це спільнота. Ми ділимося ідеями, підтримуємо один одного та навчаємося разом. Це дійсно чудовий шлях розвитку своїх знань і вмінь у світі апікультури.
   На кафедрі бджільництва я маю свою бджолину сімейку. Пам'ятаю, як вперше відкрила вулик і побачила тих маленьких бджілок усередині – це було неймовірно захопливо. Ми вивчали процеси вирощування бджолиних сімей, збирання меду та воску, розмноження маток – кожен день на гуртку є для мене новою порцією захоплення. А коли ми самі почали працювати з вуликами, кожен момент став особливим – відчувати, як теплий, стулений вулик дихає життям, бачити, як бджоли збирають нектар і перетворюють його на мед, це не має ціни. Гурток бджільництва – це не просто заняття, це спосіб зануритися у дивовижний світ природи та відчути глибинний зв'язок з нею. 
ТИМОШЕНКО Анжела,
студентка 1 курсу
факультету Тваринництва та водних біоресурсів,
спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»
 
 
 Відвідуючи гурток з лютого 2024 року вже з перший уроків нас навчали практичним речам таким як правильно збити рамку натягувати дріт і навощувати.
Після першого обльоту бджіл розпочалися весняні будні пасічника і всі гуртківці мали можливість побачити життя комах на власні очі. Кожен бажаючий мав можливість отримав бджолину сім’ю і все необхідне для догляду за нею, і у вільний час приходити на Голосіївську пасіку і насолоджуватися «спілкуванням» з бджолами.
Я хочу висловити велику вдячність за допомогу та підтримку, яку я отримав, починаючи свій шлях у світі пасічництва.
Я дуже вдячний членам кафедри бджільництва за допомогу та ентузіазм, що зробили моє навчання цікавим та захоплюючим.
Михайло ТРОЦЕНКО,
студент 1 курсу Агробіологічного факультету
 
 
Я студент 1 курсу, який потрапив у гурток бджільництва завдяки екскурсії по кафедрі «Бджільництва». Маю велике бажання сказати дякую тим хто прийняв мене в цю чудову справу «Пасічництва».
Одразу, як вступив у гурток, я почав працювати з бджолами. Нема чисто сухої теорії, є практика і теорія, все разом. Регулярно відвідую її, допомагаю розвивати пасіку. Отримав тут 2 вулики, які самостійно підготував до експлуатації і вже заселив бджолами. Я дуже задоволений гуртком і рекомендую іншим.
НИКИФОРОВ Даніїл,
 студент 1 курсу АБФ НУБІП України
 
 
 
   

    

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook