На кафедрі фінансів було проведено настановчу лекцію на виконання програми виробничої практики для студентів ОС «Магістр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

6 травня 2024 року
     Виробнича практика є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки студентів економічного факультету ОС «Магістр».
    Практика є важливим та обов’язковим етапом в підготовці висококваліфікованих магістрів до майбутньої діяльності за фахом. Практична підготовка забезпечує закріплення та розвиток теоретичних знань, отриманих студентами в процесі навчання, а також набуття, вдосконалення і розширення компетенцій в роботі за обраною спеціальністю.
 
    У Положенні про практичну підготовку студентів НУБіП України зазаначено, що метою практичної підготовки студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України є узагальнення набутих теоретичних і практичних знань, одержання професійних навичок і умінь, що формують фахівців з вищою освітою відповідно до освітнього ступеня (ОС), спеціальності та освітньої програми та сприяють поліпшенню якості підготовки фахівців. Завданнями практичної підготовки є:
    1) підготовка фахівців, які спроможні вирішувати виробничі завдання в сучасних ринкових умовах і володіти прийомами та методами, що є складовими новітніх технологій;
      2) набуття навичок:
  • прийняття самостійних рішень, виходячи із конкретної виробничої ситуації;
  • впровадження у виробництво прогресивних технологій та результатів наукових досліджень;
  • співпраці з трудовим колективом;
  • відповідної робітничої професії.
 
    Практична підготовка студентів передбачає безперервність і послідовність його проведення протягом освітнього процесу, що сприяє закріпленню відповідних компетентностей у майбутніх бакалаврів і магістрів.
    Заступник декана економічного факультету Віталій Нагорний сформував основні положеннями Договору на проведення практики студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України, та календарні терміни проведення практики.

   Доцент кафедри фінансів Олена Лемішко зазначила, що за освітньо-професійною програмою підготовки магістри належать до другого рівня вищої освіти. Відповідно, підготовка магістра передбачає проходження виробничої практики та написання і захист звіту з виробничої практики. Олена Олександрівна визначила мету і завдання виробничої практики, детально ознайомила магістрів з Переліком документів, необхідних для проходження практики, структурою звіту з переддипломної практики, вимогами до його оформлення, а також обов’язками студента-практиканта під час перебування його на підприємстві. Окрему увагу було приділено змісту практики для об’єктів практики, що знаходяться за кордоном.

   Професор Олена Лемішко акцентувала увагу на тому, що магістр економічного факультету зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» може обіймати посади фінансового директора, фінансового аналітика, фінансового менеджера, аналітика фондового ринку, фінансиста в банках, страхових компаніях, податкових адміністраціях та інших державних і недержавних організаціях і установах. Саме тому, магістр повинен мати відповідні практичні навички розв’язання складних завдань у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку.
   Віталій Нагорний та Олена Лемішко детально зупинилися на виконанні кожного пункту завдання щодо виробничої практики магістрів, акцентували увагу на основних організаційних моментах, а також висловили впевненість у тому, що магістри НУБіП України зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» продемонструють високий рівень фахівця у планово-фінансовій, інформаційно-аналітичній, інноваційній, організаційній та проектно-дослідницькій діяльності на підприємстві.
     
Деканат економічного факультету і кафедра фінансів бажає успіху магістрам у проходженні виробничої практики!
Олена Лемішко,
професор кафедри фінансів
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook