Збірна НУБіП України з важкої атлетики додає залікових очок у підсумок ХІХ Універсіади міста Києва

4 березня 2024 року
  02 березня 2024 року у м. Києві, в Національному університеті фізичного виховання та спорту України відбувся чемпіонат з важкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти в програмі ХІХ Універсіади міста Києва.
  Ці змагання проводилися з метою:
  • популяризації і відродження українських національних традицій;
  • подальшого розвитку і популяризації важкої атлетики серед студентської молоді;
  • заохочення студентів до занять спортом і ведення здорового способу життя;
  • підвищення рівня майстерності студентів-спортсменів закладів вищої освіти м. Києва;
  • зарахування результатів виступів студентів закладів вищої освіти (далі ЗВО) м. Києва до заліку ХІХ Універсіади м. Києва 2023-2024 н.р.

У заході взяло участь 8 закладів вищої освіти міста Києва. Від нашого університету на змагання було заявлено чотири студенти – 3 хлопця і 1 дівчина. На жаль, Георгій Герцен (ф-т інформаційних технологій) не зміг випробувати свої сили на цьому турнірі із-за травми. Тож наші учасники були представлені у трьох вагових категоріях. Дарина Марковець (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальнісь «Фізична культура і спорт») виборола срібло у ваговій категорії 45 кг з результатом 42 кг у сумі двоборства. Віталій Рясько (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальнісь «Фізична культура і спорт») став чемпіоном у ваговій категорії 67 кг з результатом 211 кг.
  Богдан Горовий (механіко-технологічний ф-т) став абсолютним переможцем змагань із результатом 255 кг у сумі двоборства.

За підсумками Чемпіонату збірна НУБіП України посіла третю сходинку п’єдесталу у командному заліку.

Вітаємо нашу збірну з важкої атлетики і їх тренера Віталія Андріяша із вдалим виступом!