Співпраця кафедри терапії і клінічної діагностики з ТОВ «Барбус»
Співпраця кафедри терапії і клінічної діагностики з ТОВ «Барбус»
19 лютого 2024, 11:28
В 2023/2024 навчальному році на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України продовжується викладання дисципліни за вибором студента «Дієтологія дрібних домашніх тварин» для студентів 3 курсу. Дисципліна викладається на кафедрі терапії і клінічної діагностики доц. Т. Палюх та ас. М. Дробот. Згідно робочої програми курс складається з 2 змістових модулів:
- загальна дієтологія дрібних домашніх тварин
- дієтологія дрібних домашніх тварин за внутрішніх хвороб.
Унікальність дисципліни полягає у формуванні в здобувачів вищої освіти навичок підбору ефективної, збалансованої дієтотерапії, яка дозволить покращити загальний стан тварини в період інтенсивних навантажень, сприятиме попередженню та лікуванню захворювань травної, сечової, ендокринної та інших систем організму.
З метою надання студентам сучасної інформації з дисципліни «Дієтологія дрібних домашніх тварин» і забезпечення якісної освіти та професійної кваліфікації на рівні світових вимог були запрошені до співпраці фахівці компанії Hill’s Pet Nutrition, які спеціалізуються на виготовленні професійного харчування для котів і собак, та забезпечення таким харчуванням тварин України.
Компанія Hill’s має дослідницькі центри й лабораторії; більше 200 ветеринарних спеціалістів і дієтологів, які застосовують свої глибокі наукові знання і практичнй досвід для розробки харчування, яке змінює на краще життя тварин і їхніх власників.
Матеріали саме таких фахівців лягли в основу лекційного курсу з дисципліни «Дієтологія дрібних домашніх тварин», що стало можливим завдяки підтримці ТОВ «Барбус», ексклюзивного дистриб’ютора Hill’s Pet Nutrition в Україні.
До співпраці долучилась кандидат ветеринарних наук Наталія Гаврасьєва, бренд-менеджерка по роботі з ветеринарною спільнотою ТОВ «Барбус». Вона ознайомила студентів з особливостями і метою роботи компанії, всесвітньо визнаними брендами, серед яких Hill’s, VetExpert, IDEXX, Dermoscent, sera, ARM & HAMMER, Ever Clean і багато інших.
![](/sites/default/files/u222/1_94.jpg)
До лекції приєдналась також Анастасія Піпіна, провідний ветеринарний консультант ТОВ «Барбус».
![](/sites/default/files/u222/2_79.jpg)
Вона поділилася інсайтами зі специфіки роботи компанії, а також провела розіграш призів серед присутніх студентів.
![](/sites/default/files/u222/3_72.jpg)
![](/sites/default/files/u222/4_53.jpg)
Студенти, які правильно відповіли на питання KAXOOT отримали подарунки від компанії. Це такі студенти, як Гогота Юлія, Янкович Анастасія та Лагода Катерина.
![](/sites/default/files/u222/5_45.jpg)
Згідно календарного плану навчальної дисципліни «Дієтологія дрібних домашніх тварин», тема першої лекції передбачала висвітлення теми «Особливості обміну білків і вуглеводів у дрібних домашніх тварин».
![](/sites/default/files/u222/6_40.jpg)
![](/sites/default/files/u222/7_33.jpg)
![](/sites/default/files/u222/8_28.jpg)
Студенти отримали вичерпну інформацію щодо функцій та будови білків, ознайомилися з потребами у білку м'ясоїдних, всеїдних та травоїдних тварин. Навчились визначати якість білка та розглянули клінічні ознаки за білкової недостатності у тварин.
![](/sites/default/files/u222/9_26.jpg)
![](/sites/default/files/u222/10_17.jpg)
Друга частина лекції була присвячена обміну вуглеводів. Студенти отримали інформацію щодо клінічних ознак за порушень обміну вуглеводів.
![](/sites/default/files/u222/11_13.jpg)
![](/sites/default/files/u222/12_14.jpg)
Наприкінці лекції всім бажаючим студентам було запропоновано приєднатися до групи HILL'S VET UKRAINE у Viber та до соціальних мереж Барбус, де можна отримати багато важливої інформації й поспілкуватися на цікаві теми.
![](/sites/default/files/u222/13_11.jpg)
![](/sites/default/files/u222/14_8.jpg)
Щиро дякуємо компанії ТОВ «Барбус», ексклюзивному дистриб'ютору продукції Hill's в Україні, особисто бренд-менеджерці по роботі з ветеринарною спільнотою ТОВ «Барбус» Наталії Гаврасьєвій та провідний ветеринарний консультантці ТОВ «Барбус» Анастасії Піпіні за плідну співпрацю.
Доцент Тетяна Палюх