Діалог з мешканцями гуртожитків факультету інформаційних технологій

13 лютого 2024 року
  Із початком нового навчального семестру та активним поверненням студентів до гуртожитків, було проведено зустрічі зі студентами факультету інформаційних технологій. Відповідно до плану виховної роботи на 2023-2024 н. р. адміністрацією факультету здійснюється перевірка умов проживання студентів в гуртожитках. 

  Так, 06 лютого 2024 року, до гуртожитку №7 завітали декан факультету інформаційних технологій Олена Глазунова та заступник декана Валентина Корольчук.

  Під час зустрічі наголосили студентам на важливості дотримання правил проживання та поведінки в гуртожитку, вимог до санітарного стану кімнат і місць загального користування, правил поведінки в умовах воєнного стану. Також під час зустрічі обговорили проблеми проживання у гуртожитку, вислухали та взяли до уваги пропозиції студентів, щодо покращення умов проживання в гуртожитку.

  Після зустрічі у актовій залі, спільно із завідувачем гуртожитку Ольгою Паламарчук перевірили також і умови проживання студентів, а також стан місць загального користування.

 

  08 лютого 2024 року відбувся діалог із мешканцями гуртожитку №10. Під час зустрічі декан факультету Олена Глазунова, заступник декана Валентина Корольчук, вихователь гуртожитку Таїсія Саяпіна та заступник завідувача гуртожитку Богдана Голоюх обговорити із студентами не лише дотримання правил у гуртожитках студентського містечка, а й ті проблеми що виникають у студентів.

 

Валентина Корольчук,
заступник декана факультету
інформаційних технологій

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook