Виховна робота завжди була і буде невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах війни, що точиться в Україні, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається зараз – це виклик, як для студентів, так і для викладачів. Початок навчального семестру для наставника групи є відповідальним періодом, оскільки потрібно вмотивувати студентів до навчання, підтримати у складні хвилини та бути завжди поряд. Обговорення нагальних питань з куратором завжди є корисним для студентів, так як він є важливою особою для студентів у вищому навчальному закладі на протязі перших чотирьох навчальних років. Куратор підтримує студентів у всіх аспектах їхнього навчання та життя у кампусі. Зустріч між групою і куратором це подія, на якій студенти висловлюють свої обурення або діляться проблемами та отримують підтримку і поради від куратора щодо їх вирішення. В свою чергу, для наставника групи, це можливість дізнатися про потреби студентів і виявити можливості для покращення навчального середовища.
Наставником 2 курсу 6 групи освітньо-професійної програми «Корпоративні фінанси» доцентом кафедри фінансівЗоєю Тітенко, систематично проводяться зустрічі зі студентами. 5 лютого в перший день навчання було обговорено ряд важливих питань, щодо початку начального процесу і інформування студентів щодо дотриманні алгоритму дій під час сигналу повітряної тривого. Під час зустрічей також було проаналізовано результати зимової екзаменаційної сесії та стану оплати за навчання. Також було підняте питання щодо санітарно-епідеміологічної ситуації в країні та надані основні рекомендації, яких слід дотримуватися, щоб вберегти себе від захворювання.
8 лютого, куратор 8 групи 4 курсу, доцент кафедри фінансівЮлія Біляк зустрілася зі своїми підопічними в офлайн форматі, тому що «живе спілкування» є важливим елементом студентського життя. Це і можливість зустрічатися та спілкуватися зі своїми одногрупниками безпосередньо, обговорювати пари, ділитися досвідом та підтримувати один одного. Також це можливість особисто зустрічатися з викладачами, задавати питання та отримувати підтримку та поради.
На порядку денному, як зазвичай, були академічні питання: складності у виконанні завдань, підготовки до іспитів, можливості стажування та практики, тому як офлайн навчання відкриває безліч можливостей для взаємодії, спілкування та особистого зростання. На при кінці розмови додалися питання обговорення майбутньої кар'єри та вступ в магістратуру.
Зустрічі між студентами та їх кураторами можуть відігравати ключову роль у підтримці академічного успіху та загального благополуччя студентів!
Лариса Олійник,
доцент кафедри фінансів
Натисніть «Подобається», щоб читати новини НУБіП України в Facebook