Кафедра організації підприємництва та біржової діяльності розширює міжнародну співпрацю

31 січня 2024 року
 Протягом 19-28 січня 2024 року в столиці Німеччини м. Берлін відбувалася міжнародна виставка GRÜNE WOCHE-2024 (Зелений тиждень-2024), яку відвідали понад 300 тис. відвідувачів і де були представлені національні стенди 61 країни світу. Даний захід експерти також називають АГРОБІЗНЕСОВИЙ ДАВОС, і ця назва розкриває основну суть, призначення та спрямованість виставки. До роботи виставки з метою ознайомлення з сучасними тенденціями розвитку світового агробізнесу та розширення міжнародної співпраці долучився професор кафедри організації підприємництва та біржової діяльності Віталій Радько.
  Під час роботи виставки було проведено понад 300 різноманітних конференцій, форумів та конгресів, присвячених питанням сучасного розвитку аграрного бізнесу в світі.
 Відкриттю виставки передував Глобальний форум продовольства та сільського господарства, в рамках якого проходила 16-а Берлінська конференція міністрів сільського господарства, де були присутні 200 міжнародних міністрів та державних секретарів. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський також взяв участь в урочистому відкритті форуму та разом з Федеральним Міністром продовольства і сільського господарства Німеччини Джемом Оздеміром відвідав офіційне відкриття Міжнародної виставки-ярмарку «Зелений тиждень-2024».
 
 
  На запрошення компанії Phyto-EnergyConsulting&Engineering для обговорення можливостей розвитку майбутньої співпраці та проєктів у різних напрямках професор Віталій Радько відвідав регіон Нижньої Саксонії.
  З цією метою було організовано візит до навчального та освітнього центру Сільськогосподарської палати Нижньої Саксонії, олійниці Elbmarsch Ölmühle та заводу з виробництва біогазу.
 
  Крім того, було ініційовано розвиток співпраці з університетом Левфана (м. Люнебург), який має спеціальний мандат парламенту Нижньої Саксонії щодо переосмислення ролі закладу вищої освіти та створення модельного університету для Болонського процесу.
  В університеті функціонує Центр управління стійкістю – міжнародний операційний центр, який проводить дослідження та забезпечує освіту в галузі управління підприємницькою стійкістю, корпоративної соціальної відповідальності та соціального підприємництва. Особливої уваги заслуговує те, що Центр пропонує програму MBA (Master of Business Administration) в галузі управління стійкістю. Вона є першою «зеленою» MBA у світі та провідною програмою управління стійкістю та корпоративної соціальної відповідальності.
  
  У результаті проведених зустрічей було висловлено зацікавленість щодо спільних дій для розвитку спільної співпраці та можливих проєктів. Це дозволить підвищити рівень компетентностей здобувачів вищої освіти, удосконалити здібності науковців та зосередитися на стійкості України в умовах воєнного часу.
 
 
 
 

  Руслан Любар,
доцент кафедри організації підприємництва
та біржової діяльності

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook