Питання організації освітнього процесу в другому семестрі розглянуто на старостаті факультету ветеринарної медицини

26 січня 2024 року
   25 січня відбулось перше в новому році онлайн-засідання деканату факультету ветеринарної медицини зі старостами академічних груп 1-6 курсів. Метою зустрічі було обговорення освітнього процесу в другому семестрі 2023-2024 н.р.

   У вступному слові декан факультету Микола Цвіліховський ознайомив здобувачів вищої освіти із ситуацією і подіями, які відбулися на факультеті ветеринарної медицини та в Університеті. Зокрема, впродовж січня кафедри факультету здійснювали активну роботу з підготовки до освітнього процесу; безперебійно працює клінічний центр "Ветмедсервіс", що надає допомогу тваринам; проведені співбесіди із завідувачами кафедр щодо покращення освітнього процесу. Викладачі, співробітники і студенти продовжують допомагати постраждалим внаслідок війни та Збройним Силам України.

   Заступник декана Сергій Деркач акцентував увагу здобувачів вищої освіти на питаннях організації освітнього процесу на факультеті у другому семестрі 2023-2024 н.р. Довів до присутніх розклад занять. Нагадав, що розпочинаємо навчання за знаменником з 5 лютого у змішаному форматі де лабораторні заняття очно, а лекції дистанційно.

   Заступник декана Юрій Жук зосередив увагу на вибіркових дисциплінах, вимогах до проходження практики та проведенні олімпіад на факультеті ветеринарної медицини у другому семестрі 2023-2024 н.р.

   Заступник декана Тарас Савчук зупинився на питаннях дотримання умов проживання у гуртожитку №6 та персонального військового обліку студентів в Університеті. Закликав усіх здобувачів вищої освіти дотримуватися правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні, не ігнорувати повітряні тривоги.

   Старости академічних груп доповіли про ситуацію в групах, поставили ряд питань та отримали чіткі, лаконічні і аргументовані відповіді на них.

 

 

 

 

 

   На завершення декан факультету Микола Цвіліховський закликав всіх бути єдиними, допомагати один одному та активно долучитися до профорієнтаційної роботи. Побажав усім успішного навчального семестру, міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Слава Україні!

 

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана факультету ветеринарної медицини

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook