День відкритих дверей в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України

20 січня 2024 року

  День відкритих дверей - це традиційний захід, на якому абітурієнти мають можливість отримати важливу інформацію про навчання та зробити перший крок у світ фахової освіти. Це особливо корисно для тих, хто ще не визначився із вибором майбутньої спеціальності та не знає, якою саме сферою діяльності вони хочуть займатися у майбутньому.

  20 січня 2024 року Ірпінський фаховий коледж НУБіП України відкрив свої двері для майбутніх студентів. Участь у заході взяли близько 200 відвідувачів. Захід відзначався доброзичливою та гостинною атмосферою, спрямованою на надання корисної інформації майбутнім абітурієнтам та їх батькам.

 

  До цієї події ретельно готувався весь колектив та студенти. Гостей зустріли з радістю і гостинністю. Коледжанська родина підготувала різноманітні локації, які відображали кожну спеціальність, за якою готують фахівців у закладі освіти. Щоб гості цікаво та корисно провели час, були організовані екскурсії, вікторини, майстер-класи, сюрпризи – усе це зробило суботній ранок незабутнім.

  На початку заходу викладачі маркетингу Андрій Сиротенко та Ірина Вінник організували Квіз "Подорож у світ маркетингу", на якому абітурієнти отримали можливість детальніше ознайомитися із спеціальністю "Маркетинг".

 

  Екскурсії аудиторіями та лабораторіями провели завідувачки відділень Тетяна Семененко та Наталія Лісовська, голова циклової комісії Ірина Вінник та методист Оксана Погоріла, зацікавивши відвідувачів затишними приміщеннями та специфікою кожної спеціальності.

  Циклові комісії представили свої спеціальності і провели різноманітні заходи, спрямовані на поглиблене ознайомлення абітурієнтів із спеціальностями. Так, циклова комісія фінансово-економічних дисциплін ознайомила гостей з освітньо-професійними програмами «Економіка», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та провела економічну вікторину з цікавими солодкими призами, під час якої гості продемонстрували свої знання з фінансової грамотності.

 

  Особливий інтерес у абітурієнтів викликала навчальна лабораторія «Дослідження якості товарів», у якій було проведено завідувачкою лабораторії Оленою Осьминою майстер-клас «Визначення вмісту нітратів у овочах та фруктах». Під час заходу всі присутні мали змогу самостійно визначити наявність нітратів у овочах та фруктах, використовуючи сучасний інструмент - Нітрат-тестер Greentest 6. Цей прилад дозволяє швидко та точно визначити кількість нітратів у продуктах, що є надзвичайно важливим для забезпечення безпеки споживання овочів та фруктів.

  Майбутні абітурієнти отримали практичний досвід роботи з цим тестером, навчилися правильно збирати проби, використовувати прилад для отримання результатів та інтерпретувати їх.

 

  Майстер-клас "Кольорові млинці", який провела в навчальній лабораторії технології виробництва кулінарної продукції завідувачка Марина Мироненко, викликав неабиякі емоції та зацікавленість у школярів. Це було не лише спостереженням за технологічним процесом, але й активною участю у виготовленні кулінарного шедевра, який потім мали можливість продегустувати.

 

 

  Майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію про переваги навчання за освітньо-професійною програмою "Комп’ютерна інженерія" від викладачів циклової комісії фундаментальних дисциплін та комп’ютерних технологій.

 

 Особливим акцентом презентації була екскурсія у навчальній лабораторії електрорадіовимірювання. Студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» продемонстрували розроблені під час навчальних практик пристрої, такі як стрічка на платформі Arduino, радар, катушка Тесла, а також готові пристрої та тестери, які використовуються у виконанні навчальних проєктів. Крім того, абітурієнти мали можливість спостерігати за роботою 3D принтера.

 

  Після теплої зустрічі у кабінетах та лабораторіях коледжу всі присутні виявили зацікавленість можливостями, які відкриваються для них під час майбутнього навчання в коледжі.

  Навіть оголошена повітряна тривога не завадила продовжити знайомити абітурієнтів та їх батьків із перевагами навчання у коледжі.

  Зустріч з адміністрацією коледжу, відповідальним секретарем приймальної комісії і викладачами відбулася в захищеному приміщенні, де батьки могли переконатися в безпеці цього укриття і мати впевненість, що під час можливих ракетних загроз їхні діти будуть знаходитися в безпеці.

  Директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент Дмитро Костюк, виступив перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками, розповідаючи про переваги навчання в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України. Він поділився історією та досягненнями закладу, акцентував увагу на спеціальностях, за якими здійснюватиметься набір студентів у 2024 році. Дмитро Андрійович наголосив, що Ірпінський фаховий коледж є відокремленим структурним підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України та одним з кращих закладів фахової передвищої освіти Київщини.

  Дмитро Андрійович підкреслив, що коледж докладає всіх можливих зусиль для професійного та особистісного росту своїх студентів. Також він представив структуру коледжу, зупинився на організації освітнього процесу, розкрив добрі традиції закладу, підкреслив численні успіхи студентів та надав відомості про гідні умови проживання в гуртожитку.

  Відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Дубас ознайомила вступників з особливостями вступної кампанії 2024 року, детально зупинилася на процедурі подання електронних заяв, із можливими варіантами проведення вступних випробувань у формі співбесіди.

  Особливий акцент був зроблений на мотиваційному листі, який є важливим документом, у якому вступник розповідає про себе, висвітлює свої сильні сторони та аргументує, чому він вважає себе на найкращого кандидата для обраної ним спеціальності в конкретному закладі освіти.

  Наталія Вікторівна порадила майбутнім вступникам та їхнім батькам звертатися до Приймальної комісії коледжу для отримання індивідуальних консультацій та практичної допомоги у створенні електронного кабінету та подачі електронних заяв. Також було відзначено, що детальна інформація про правила прийому доступна на офіційному сайті коледжу в розділі "Вступнику". Відповідальний секретар зазначила, що в коледжі діють підготовчі курси, які сприяють готовності вступників до співбесіди та дозволяють здобути додаткові бали під час вступного відбору.

  Напевно, краще про студентське життя можуть розказати самі студенти. До заходу долучилася голова студентської організації Катерина Харченко, яка поділилася своїми враженнями від навчання, вказала на особливості організації дозвілля у коледжі та розповіла учасникам заходу про різноманітні події, які відбуваються у закладі освіти. Катерина розкрила аспекти студентського життя, наголосила на можливостях, які відкриваються перед студентами. Вона також впевнено запросила абітурієнтів долучитися до студентської родини Ірпінського фахового коледжу НУБіП України, відзначивши, що вони вже зробили правильний вибір, взявши участь у даному заході.

  Після виступів відбулося жваве обговорення запитань, які надходили від абітурієнтів та їх батьків.

  Сьогодні були щасливі побачити, як школярі залишаються зацікавленими й мотивованими, мають бажання здобувати освіту, пізнавати світ, змінювати його на краще.

  Бажаємо всім успіхів і чекаємо на поповнення рядів майбутніх першокурсників, які увіллються до великої дружньої студентської родини Ірпінського фахового коледжу.

  Детальну інформацію щодо Вступу-2024, роботи підготовчих курсів, етапів вступної кампанії тощо, можна дізнатися на сайті http://iek.irpin.com/ звернувшись за телефонами: (04597) 62-003, (068) 601-26-37, (098) 750-25-25.

Бажаємо всім успішної вступної кампанії 2024!

Наталія Дубас,

відповідальний секретар приймальної комісії

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook