Міжнародна очно-дистанційна науково-практична конференція молодих вчених

6 листопада 2023 року
Гуманітарно-педагогічний факультет

На Гуманітарно-педагогічному факультеті закінчилася міжнародна очно-дистанційна науково-практична  конференція молодих вчених «СУЧАСНІ ГУМАНІТАРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ У ГЛОБАЛІЗАЦІЙНОМУ СВІТІ: ВИКЛИКИ, ІННОВАЦІЇ, БЕЗПЕКА», яка відбулася 6-7 листопада 2023 року. Організатором конференції виступала Рада молодих вчених Гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України, а співорганізаторами: Спілка молодих учених НУБіП України, Eurodoc, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Рада молодих учених НАПН України.

З вітальними словами на відкритті конференції виступили: Начальник Науково-дослідної частини НУБіП України, Отченашко Володимир Віталійович, який відмітив що такі конференції є чудовою можливістю молодим науковцям долучитися до наукової культури, дізнатися новинки гуманітарної галузі, яка стосується кожної людини; також заступниця декана Гуманітарно-педагогічного факультету Харченко Світлана Василівна, яка також відзначила що гуманітарні дослідження є надзвичайно важливими й актуальними у світлі тотальної автоматизації й роботизації виробництв по усьому Світу. Президент Eurodoc Sebastian Dahle який відмітив що гуманітарні, та соціальні науки є кістяком для інших дослідницьких сфер у Європейських країнах, Ващук Олеся Петрівна Голова РМУ при МОН привітала учасників конференції і побажала усім її учасникам взяти максимум користі одне від одного, колаборуватися й вивчати передовий досвід. Сухіх Аліса Сергіївна заступниця Голови РМВ НАПН України у свою чергу також привітала учасників конференції подякувала за запрошення, й побажала учасникам творчого талану й невпинної дослідницької наснаги.

Після чого учасники приступили до пленарного засідання, всього на ньому було зареєстровано 94 особи, як очно так і он-лайн.

Молоді вчені обговорювали актуальні наукові питання сьогодення, обдумвали питання підтримки молодих учених, дискусії точилися щодо мілітаризму в Україні, й різноманітних виховних технік, а також питання фінансування науки, й різноманітних законодавчих ініціатив.

Дискусія була також підтримана молодими ученими з інших факультетів, конференцію також відвідали поважні професори з різних кафедр нашого факультету.

Іноземні учасники конференції представляли широкі міжнародні зв’язки нашого факультету, зокрема вони представляли: Італію, Словенію, Швейцарію, Польщу, КНР, під час доповідей поділилися власним баченням вирішення гуманітарних наукових проблем.

На сам кінець пленарного засідання Голова РМВ Гуманітарно-педагогічного факультету Прохорчук Олександр Михайлович подякував учасникам за активну участь, підбив підсумки пленарного засідання, й запросив на секційні засідання які мали відбутися завтра – 7 листопада.

7.11.2023 відбулися секційні засідання на яких учасники в он-лайн форматі обговорювали обговорювали питання власних дисертаційних досліджень, включалися у дискусію щодо компаративістських й психолого-педагогічних досліджень у гуманітарній галузі.

Актуальними були теми: застосування ШІ при підготовці керівників закладів освіти; казкотерапії для розвитку стресостійкості; питання виборчих закономірностей у м. Києві 90х років 20 століття, підготовка майбутніх дзюдоїстів, тощо…

На сам кінець учасники побажали одне-одному всього найкращого, й подякували організаторів за добре організований захід. У свою чергу організатори  від себе подякували учасникам й урочисто завершили цей надзвичайно важливий захід.

 

Новину підготував Голова РМВ Гуманітарно-педагогічного факультету к.пед.н., доцент Прохорчук Олександр Михайлович


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook