Навчально-методична рада розглянула кандидатури на іменні стипендії та затвердила звіти результатів навчального процесу у 2023 році

19 грудня 2023 року
  18 грудня відбулась заключна у 2023 році засідання навчально-методичної ради. Відкрив засідання голова ради Вадим КОНДРАТЮК. Він презентував порядок денний, який одноголосно схвалили та розпочали засідання.
 
 
  Першим виступив начальник навчального відділу Ярослав РУДИК. Він представив на розгляд ради перелік кандидатур на іменні стипендії студентів НУБіП України на ІІ семестр 2023-2024 н.р.»:
  • стипендія Президента України – студентка 4 року навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістра факультету ветеринарної медициниКлименко Софія Валеріївна;
  • стипендія Президента України – студент 4 року навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра факультету харчових технологій та управління якістю АПКЖуренко Денис Віталійович;
  • стипендія Президента України – студент 3 року навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра факультету тваринництва та водних біоресурсівСьорак Дем’ян Ігорович;
  • стипендія ім. М.С. Грушевського – студентка 4 року навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра агробіологічного факультетуВолощук Ангеліна Юріївна.
  Після короткого обговорення одноголосно вирішили рекомендувати кандидатури зазначених студентів для розгляду та затвердження на вчені раді університету.
  Наступні питання стосувались схвалення звітів. Звіт за результатами навчальної та навчально-методичної роботи НУБіП України за 2023 рік представив Ярослав РУДИК. Звіт за результатами освітньої, наукової, методичної, міжнародної, культурно-масової, фінансово-господарської і спортивної діяльності відокремлених структурних підрозділів НУБіП України за 2023 рік представив Олександр САНЧЕНКО, начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання. Він також представив до схвалення навчально-методичною радою видання «Інформаційно-аналітичний довідник про основні напрямки діяльності відокремлених структурних підрозділів НУБіП України».
  Завідувачка навчально-методичного відділу Лариса КЛІХ представила на розгляд ради зміни та доповнення у положеннях: «Положення про визнання результатів навчання для здобувачів вищої освіти в НУБіП України» та «Положення про екзамени та заліки в НУБіП України». Було враховано рекомендації МОН України.
 
  Заступник директора ННІ неперервної освіти і туризму Тереза МИКИЦЕЙ презентувала «План-графік підвищення кваліфікації керівних працівників, фахівців агропромислового комплексу України, науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти в ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України» у 2024 році.
  Одним з останніх питань порядку денного був розгляд поданого навчальний посібника, який рекомендували розглянути на вченій раді університету та рекомендувати до друку.
  На завершення, Вадим КОНДРАТЮК подякував всім присутнім за активну і плідну роботу у поточному році та висловив побажання наснаги у роботі у новому 2024 році.
 
Дмитро Касаткін,

секретар навчально-методичної ради університету 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook