Ph.D. Глобалізація, війна і національна політична економія від директора «Укрпромзовнішекспертиза» Володимира Власюка

8 грудня 2023 року
  Відділ аспірантури завжди прагне забезпечити своїм здобувачам ступеня доктора філософії найбільш актуальні знання, в тому числі у сфері економіки. А тому, 06 грудня аспіранти отримали унікальну можливість очно прослухати гостьову лекцію на тему «Глобалізація, війна і національна політична економія» від видатного експерта, кандидата економічних наук – Власюка Володимира Степановича, CEO «Укрпромзовнішекспертиза».
 
  Тема лекції виявилася не лише актуальною, а й надзвичайно захоплюючою для всіх присутніх. Під час доповіді були розглянуті важливі аспекти глобальної економіки. Володимир Степанович поділився своїм баченням щодо прискорення процесів розвитку у світі та виділив ключові тенденції, які формують економіку. Аспіранти отримали унікальну можливість поглибити свої знання та розуміння того, які фактори формують міжнародні економічні відносини.
 
 
 
  Особливу увагу було приділено аналізу можливостей для України. Володимир Степанович розглянув ключові тенденції глобальної економіки та перспективи розвитку національної економіки, наголошуючи на взаємодії з іноземними партнерами та потенціалі привернення іноземних інвестицій.
  Значну частину лекції зайняло обговорення теми переробної промисловості, адже в нашій країні ця сфера розвинена недостатньо. Низька частка переробної промисловості у структурі національної економіки є ключовою причиною економічного відставання України. Для побудови сучасної обробної промисловості необхідне державне стимулювання підприємництва у сфері виробничої діяльності. Також було розглянуто зарубіжний досвід.
  Лекція включала в себе аналіз розвитку української економіки та викликів, які виникають в умовах війни. Лектор розповів про те, яку політику слід застосовувати, щоб ефективно забезпечити економічну стійкість під час активної війни. Неабияким елементом став практичний погляд на виклики, які супроводжують сучасну економічну діяльність. Гість не лише виклав матеріал, але й висвітлив реальні сценарії та стратегії розвитку в умовах воєнного часу.
 
 
  Після завершення лекції розгорнулась цікава дискусія, під час якої аспіранти висловлювали свої погляди та ставили лектору глибокі питання сьогодення. Активна взаємодія між лектором та здобувачами створила плідну атмосферу, де кожен міг поділитися своїми думками та отримати професійні відповіді.
  Саме завдяки таким лекціям відкриваються нові горизонти для наукової спільноти та розвивається професійний потенціал аспірантів. Висловлюємо щиру подяку Володимиру Степановичу Власюку за важливий внесок у навчання наших здобувачів та сприяння розвитку економічної обізнаності в університетській громаді.
 
Віталій Вакуленко,
завідувач відділу аспірантури
 
Владислава Сільченко,

фахівчиня відділу аспірантури 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook