Домедична допомога – треніг для студентів

23 листопада 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

22 листопада для студентів інституту в рамках вивчення дисциплін «Охорона праці та безпека життєдіяльності», «Безпека праці та життєдіяльності» було проведено тренінг з надання домедичної допомоги.

Домедична допомога — це найпростіші невідкладні медичні дії, що виконуються безпосередньо на місці пригоди, терміново після травми, надаються не медичними працівниками, а особами, що на момент пригоди знаходяться поруч, безпосередньо на місці пригоди або поблизу від постраждалого. Це серцево-легенева реанімація, зупинка кровотечі, допомога при інсульті, переохолодженні, опіках, удавленні, втраті свідомості тощо.

Для передачі практичного досвіду з питань надання домедичної допомоги нашим студентам ми запросили колег Ніжинського фахового медичного коледжу, які із задоволенням погодилися провести навчання-тренінг.

Учасники навчання були розподілені між двома локаціями:

  • на першій локації під керівництвом викладача Ірини ЩЕРБИНИ та студенток медколеджу учасники тренінгу проводили серцево-легеневу реанімацію навчального манекену.
  • на другій локації викладач Наталія ШЕВЛЮГА зі студентками медколеджу продемонстрували основні правила використання джгута-турнікета.

Щиро дякуємо всім учасникам за активну участь у тренінгу!

Тетяна ФЕДОРИНА, начальник відділу охорони праці
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook