В п’ятий раз на кафедрі БджільництваНУБІП України відбувся творчий конкурс присвячений видатному вченому в галузі бджільництва – Віктору Петровичу Поліщуку.
Основною метою даного конкурсу було виявлення талановитої молоді та популяризація бджільництва. На адресу оргкомітету було надіслано понад 90 робіт, які були оцінені у чотирьох номінаціях: наука, творча робота, технологічна розробка та мистецтво.
Учасники наукового гуртка “Бджільництво” не лишилися осторонь даного заходу та прийняли активну участь. Зокрема Соломуха Олександр отримав 1 місце в номінації “Краща творча робота”.
Не лише гуртківці, але й інші студенти отримали призові місця в даному конкурсі.
Староста наукового гуртка “Бджільництво“,
студент 3 курсу, 3 групи, ТВППТ
Сьорак Дем’ян Ігорович
Натисніть «Подобається», щоб читати новини НУБіП України в Facebook