Революційні хроніки «Євромайдан: події, люди, час»

24 листопада 2023 року

 

01Мені ще так Вкраїна не боліла…
Так її рани в серці не пекли…
Ще так я Бога щиро не молила
За кожний клаптик рідної землі!
Народе мій! Великий і красивий!
Які сини ідуть сьогодні в бій!!!
Як ангели - величні і всесилі.
Спаси їх, Боже, в небі й на землі!
Лариса Філоненко

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

1

2

4

З нагоди цієї дати в групі Аі-11 викладачкою суспільних дисциплін Іриною КОСТІВ проведено виховний захід «Євромайдан: події, люди, час».

Історія Революції гідності, її причини, перебіг подій і наслідки стали предметом комунікації під час патріотичної години спілкування. Зі здобувачами освіти було обговорено цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які, сьогодні воюють захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальна цілісність, воля, соборність, гідність України та українців.

3

В аудиторії панувала цілковита тиша під час перегляду короткометражного відеоролика «Євромайдан: Революція Гідності. Повна хронологія!».

Революція Гідності – масовий громадянський протест, який тривав 94 дні. День Гідності та Свободи – нагадування всім українцям про те, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави. Тому основною метою проведення цієї виховної години є вшанування патріотизму і мужності громадян, молодих людей, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, збереження та донесення об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття.

Нехай буде мирне небо над українською землею!

Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Ірина КОСТІВ,
викладачка циклової комісії гуманітарних дисциплін
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook