Кафедра обліку та оподаткування запрошує на безкоштовне навчання жінок у межах соціального проєкту з ГО «Елеос-Україна»

20 листопада 2023 року
Дорогі жінки!
Оголошуємо набір на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ для жінок м. Києва та Київської області
«Бухгалтерський облік: від теорії до практики» в очній формі на базі кафедри обліку та оподаткування Національного університету біоресурсів і природокористування України. Термін навчання - 6 місяців.
Через військові дії в Україні без роботи залишилися близько 4 мільйонів людей. Найбільший виклик безробіття постав перед сім’ями вимушених переселенців, які, втікаючи від війни, переїхали в інші міста і села та шукають можливості, щоб прогодувати себе та своїх дітей. Ми проаналізували ринок і виявили, що бухгалтера користується великим попитом у роботодавців.
Щоб допомогти тим, хто шукає роботу і тим, хто хоче змінити свій фах, свою професію, ГО «Елеос-Україна» запрошує жінок на БЕЗКОШТОВНЕ освоєння професії "Бухгалтерський облік", яке буде профінансоване партнерами ГО «Елеос-Україна».
При відборі для навчання перевага надаватиметься особам із вразливих категорій (ВПО, безробітним жінкам; жінкам, які мають низький рівень доходу; жінкам, які самостійно виховують дітей; є багатодітними матерями; наявна інвалідність одного чи більше з членів родини; мають на забезпеченні осіб похилого віку; є членами сімей загиблих).
Після успішного завершення навчання, кожна із жінок має можливість отримати запрошення на роботу від бізнес-партнерів навчальних закладів.
Щоб подати заявку на безкоштовне навчання – зареєструйтеся за формою, що подана нижче:
https://docs.google.com/.../1p0xkuzwLCJPGyV8gP3D9o6j.../edit
 
Кінцевий термін прийому заявок до 18:00 27 листопада 2023 р.
 
 
 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook