Знайомство із інститутом для студентів-першокурсників. Екскурсії музейним комплексом

25 вересня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Музейний комплекс Ніжинського агротехнічного інституту  як науково-дослідний і культурно-освітній осередок нашого навчального закладу відіграє важливу роль в процесі адаптації студентів перших курсів до навчальної діяльності.

В перші два тижні навчання зусиллями кафедри соціально-гуманітарних дисциплін для студентів нового набору були організовані екскурсії до музейного комплексу, який включає в себе: Музей історії інституту, Музей Хліба та Музей Гідності та Пам’яті.

Протягом 4 – 18 вересня 2023 року студенти першого курсу всіх спеціальностей отримали можливість долучитися до історії нашого навчального закладу, докладно представлену в Музеї історії інституту; краще дізнатись про давні хліборобські традиції українського народу та побут традиційного українського села відтворений у Музеї хліба і насамкінець надихнутися героїчною боротьбою за українську державність наших предків і сучасників, відвідавши Музей Гідності і Пам’яті.

Приємно спостерігати, як студенти нового поповнення із непідробним зацікавленням слухали пояснення екскурсовода та ознайомлювалися із експозиціями музейного комплексу вже рідного для них інституту.

Олександр Сидорович, в.о. завідувача
кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook