Перемога студентів факультету харчових технологій у фестивалі «Школа Українського Республіканця»

11 жовтня 2023 року

       З 6 по 8 жовтня пройшов фестиваль «Школа Українського Республіканця», який проводиться щорічно студентським самоврядуванням університету та в якому беруть участь тисячі учасників.

      Цьогоріч команду факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК представляли студенти та аспіранти, а саме Володимир Типило, Наталія Личманюк, Ілля Сингаївський, Анастасія Кононенко,  Роман Тараканов, Ірина Момот, Андрій Малиношевський, Ярослав Кислиця.

      Для студентів цей фестиваль про: нові знайомства, комунікації, враження, спортивні та інтелектуальні змагання, громадські ініціативи, можливість здобуття нових навичок, зокрема - імпровізації та самовираження. За три дні учасники беруть участь у величезній кількості різноманітних спортивних конкурсів: футбол, баскетбол, пенальті, скакалка, настільний теніс, присідання, канат, шашки, силові естафети, кіберзмагання, стрільба, армреслінг. Також це й інтелектуальні змагання такі як: Еліас, ЗНО, Квіз, створення стартапу для університету.

     «Школа Українського Республіканця» є своєрідним поштовхом для студентів до активності у суспільному та громадському житті. Цей фестиваль - підтвердження того, що університет - місце як навчання, так і культурного виховання та розвитку активної громадської участі.

     Своїми враженнями щодо участі в даному фестивалі поділились студенти факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК:

     «Можу сказати, що наша команда була на найвищому рівні. У проходженні конкурсів нам допомогла згуртованість та зарядженість усіх учасників, усі були налаштовані на найкращий результат»

Ірина Момот

     «Дуже круті та насичені видались ці три дні Школи Українського Республіканця. Максимально інтенсивна та цікава програма. Окрема вдячність організаторам, які завжди були готові допомогти»

Ілля Сингаївський   

     «Ці дні - справжній інтенсив. Так, хоч команди і добряче втомились, але у всіх залишились позитивні враження як від конкурсів, так і від організації. На рівні були як фізичні, так й інтелектуальні конкурси, що варто підмітити»

Володимир Типило

 

     «Крутий та новий досвід, маю купу вражень від нього. Сподобалось все: від початку першого дня до кінця третього. Вважаю, що такі фестивалі - необхідні для розвитку студентства, комунікації, розширення та здобуття багатьох навичок»

Наталія Личманюк  

     У наші дні фестиваль має також і благодійне підґрунтя, тож виручені кошти за продаж квитків було спрямовано на допомогу випускниці НУБіП України Катерині Довгань, яка зараз служить в ЗСУ, аби у неї була змога забезпечити свій підрозділ машиною.

  Результатом триденних старань та наполегливості стала перемога студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК у фестивалі «Школа Українського Республіканця».

     Вдячні за такий фестиваль, за можливість допомогти ЗСУ. Звичайно, окрема подяка Збройним Силам України за захист нашої батьківщини!

 

Слава НУБіП України!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

 

Тетяна Розбицька, PhD
заступниця декана з виховної роботи

 

Аліна Степова,

студентка 3 курсу факультету харчових

технологій та управління якістю продукції АПК

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook