Конференція зі студентським активом Гуманітарно-педагогічного факультету
30 серпня Сенат студентської організації Гуманітарно-педагогічного факультету провів конференцію аби ознайомити студентів, які тільки-но потрапили в університетську родину, з студентським активом та з положенням «Про систему подання додаткових балів».
На початку конференції ми детальніше познайомили учасників з органом студентського самоврядування – ССО, потім кожен із голів певного сектору зупинились на своїх обов’язках та ознайомили нас з майбутніми заходами, які будуть проходити на рівні факультету чи Університету.
Голова медіа-інформаційного сектору: «Ми відповідаємо за те, щоб всі студенти були обізнані, що відбуватиметься чи відбулось на нашому факультеті. Кожен з членів команди може обрати з чим саме він хоче працювати: копірайтером, робити обкладинки для постів, монтувати відео/reels та займатись дизайном stories».
Голова TikTok сектору: «Протягом останніх років наш відділ працював над створенням цікавого та змістовного контенту, який відображає життя нашого університету та студентської спільноти. Ми підтримали різноманітні ініціативи, флешмоби до свят, провели конкурси та виклики, завдяки яким ми змогли побачити ваші таланти та креатив». Також Анна додала: «Ми хочемо популяризувати наш університет і показати, що саме тут не тільки навчання, а й багато можливостей для розвитку і комунікації. Разом ми створимо неперевершену спільноту, яка відзначатиметься своєю творчістю та позитивною енергією».
Наступний сектор з яким познайомились студенти – це науковий. Іван представив свій сектор так: «Робота наукового відділу спрямована на залучення студентів до заходів наукового спрямування, розвитку, та покращення своїх знань у різних сферах студентського життя. Основним завданням наукового сектору є проведення наукових конкурсів, олімпіад, змагань. Допомога та співпраця з іншими секторами факультету».
Голова культурно-масового сектору: «Ми займаємось організацією івентів, як розважальних, так і корисних заходів, заохочуємо студентів долучитись до наших мистецьких подій. Загалом цей сектор спрямований на збагачення культурно-розважальної програми факультету, виявлення творчих здібностей та потенціалу студентів. Саме ми проводимо найгучніші заходи на факультеті: «Творчий релакс», «Літературник», «Гум-мем», «Хто рулить». Також беремо участь в конкурсах на рівні університету».
Голова соціального сектору: «По-перше, соціальний відділ займається вирішенням проблем екології, волонтерством, допомоги тваринкам, діткам і ЗСУ. По-друге, у І семестрі ми хочемо більше приділити увагу цьому сектору. На 31 серпня планується поїздка в притулок з собаками. Але цей притулок полягає не в тому, щоб привезти корм і поїхати, а подарувати справжню любов тваринкам, які так її потребують. На данний момент ми маємо дуже багато бажаючих поїхати у притулок».
Голова кіберспортивного сектору: «На відміну від поширеної уяви, кіберспорт – це не просто «стрілялки», а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Сьогодні кіберспорт можна вивчати навіть в університеті, тому наша команда активно займається розвитком та організацією різних заходів пов'язаних з цією сферою діяльності».
«Найцінніше, що є у людини — це здоров’я. Його не можна купити ні за які гроші. Кожна людина повинна любити себе та дбати про своє здоров’я. За що ж все таки відповідає спортивний відділ? А він відповідає за ваш здоровий спосіб життя, щоб не сиділи на одному місці, а активно розвивалися!» - розповіла про свій відділ Євгенія.
Голова ультрас: «Ультрас – це вболівання та підтримка. Це набагато більше, ніж захоплення чи хобі. Це спосіб життя. Приходячи на гру, вам потрібно безпосередньо брати участь в підтримці команди. Адже саме шалений голос групи вболівальників можуть мотивувати, надихати та підтримувати наших хлопців та дівчат у змаганнях. Задля цього на ГПФ існує ультрас. Тому основною задачею є підтримка нашої команди на матчах».
Після знайомства з органом студентським самоврядуванням, студенти мали нагоду більше дізнатись про соціальну стипендію, про положення як надаються додаткові бали, що таке лист реєстрації та для чого він потрібен.
На десерт ССО ГПФ залишили чудову новину для першокурсників, студенти підготували для них квест, який відбувся 1 вересня, у них була можливість поспілкуватися в офлайн режимі як з однолітками так і старшокурсниками. Тож дякуємо кожному, хто приєднався до конференції, хто зацікавлений отримувати задоволення від активного студентського життя.
Горенко Оксана,
студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика»