Діана Гайдук, випускниця Ніжинського агротехнічного коледжу: мій вибір –спеціальність «Облік і оподаткування» в НУБіП України

27 липня 2023 року
      Гайдук Діана, випускниця ВП НУБіП України Ніжинського агротехнічного коледжу, обирає спеціальність "Облік і оподаткування".
 

      — Що стало вирішальним у виборі професії бухгалтера? 

– На моє переконання обліково-фінансова та податкова сфера є дуже цікавою та має надзвичайне значення для відбудови нашої країни. Ще навчаючись коледжі я зрозуміла, що посада бухгалтера є однією з найважливіших у діяльності будь-якого підприємства, оскільки успішність роботи у значні мірі залежить від фахівця з обліку та оподаткування. Правильно пораховати податки, своєчасно подати звітність, проконсультувати керівника щодо економічних питань це все входить в обов'язки бухгалтера. А ще маючи диплом за спеціальністю «Облік і оподаткування» є можливість працювати в аудиторських компаніях, які надають послуги з підтвердження фінансової звітності, консультують бізнес з питань ведення обліку та складання звітності, оподаткування, та багатьох питань, що стосуються ведення економічної діяльності підприємства. Врахувавши ці фактори я обрала спеціальність «Облік і оподаткування».
 

         — Звідки дізналися про НУБІП України

– Наш куратор Наталія Володимирівна Потопальська та викладачі коледжу (який є відокремленим підрозділом університету) багато і цікаво розповідали про переваги навчання в НУБіП України. Тому, ще навчаючись в коледжі, я вирішила вступати в університет, а відвідавши День відритих дверей, переконалась, що університет є важливою сходинкою для реалізації моїх мрій.
  

         — Які маєте захоплення?

– Захоплююся музикою, співаю, обожнюю виступати на сцені. Люблю подорожувати, вже об'їздила майже всю Україну. Сподіваюсь, зможу продовжити поєднувати свої захоплення із навчанням.
  

         — Які мрії на майбутнє?

– Мої мрії орієнтовані на подальші можливості працевлаштування або організацію власного бізнесу. Я дуже хочу реалізувати себе як фахівця і принести користь нашій країні. Сподіваюсь навчання у НУБіП України дозволять мені отримати знання, широкі можливості та реалізувати їх у професійній діяльності у майбутньому.
 
Розмову вела Оксана ГАНЯЙЛО,
доцент кафедри обліку та оподаткування

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook