ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ НАВЧАЛЬНО-ОЗНАЙОМЧОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-БУДІВЕЛЬНИКІВ НА КАФЕДРІ НАДІЙНОСТІ ТЕХНІКИ

1 липня 2023 року

  З 26 червня по 30 червня 2023 року студенти 1 курсу, спеціальності «Будівництво і цивільна архітектура», групи БЦІ-2204, на кафедрі надійності техніки, факультету конструювання та дизайну, проходили навчально-ознайомчу практику з будівництва, під керівництвом доцентів Павла Попика та Юлія Ревенка. Під час практики керівники практики ознайомили студентів з різними аспектами будівельних технологій за наступними темами: 

  • Техноголії фарбування. Фарби.
  • Технологія мурування. Мурування цегли.
  • Підгготовка поверхні до малярних робіт.
На початку навчально-ознайомчої практики студенти вивчили різні види фарб для деревини, методи підготовки поверхні та процес нанесення фарби на дерев'яні поверхні. Вони отримали практичний досвід фарбування дерев'яних деталей та меблів, враховуючи особливості матеріалу та забезпечуючи якісний фінальний результат.
 
Під час практичних занять з кладки цегли студенти отримали необхідні навички розміщення цегли, правильного вирівнювання та створення міцного з’єднання. Вони ознайомилися з різними методами мурування та дізналися про важливість використання правильних розчинів і клею для забезпечення надійності конструкцій. Це дало студентам можливість відчути себе справжніми будівельниками, а також розуміти значення точності та дотримання технологічних вимог.
Практичне заняття з теми "Технологія фарбування. Фарби" надало студентам можливість ознайомитися з процесом фарбування поверхонь у будівництві. Вони вивчили різні типи фарб та їх властивості, а також ознайомилися з методами нанесення фарби, включаючи розпилювання, валиком та пензлем. Студенти також практично відпрацювали процес підготовки поверхонь до малярних робіт, включаючи очищення, шпаклювання та шліфування.
 
Навчально-ознайомча практика на кафедрі надійності техніки за темами «Технологія фарбування і фарби», «Технологія мурування» надала студентам-будівельникам важливий практичний досвід і допомогла їм закріпити отримані знання та навички. Вони отримали можливість відчути себе часткою будівельного процесу, а також зрозуміли важливість правильної технології та якості виконання робіт у будівельній галузі.
Окремо дякуємо завідувачу лабораторіями Лисікову Ю.І., майстрам виробничого процесу Деркачу А.О., Ромасю М.Д., Свистуленку О.Г. за допомогу студентам, та за те, що поділились своїм досвідом виконання будівельних робіт.
 
Підготували студентки групи БЦІ-2204 
Вікторія Затишна,  Вікторія Козарук, Вікторія Колода 

 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook