ФОРМУЄМО ЕСТЕТИЧНІ СМАКИ

28 квітня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Естетичний смак - це внутрішнє відчуття, пов'язане з відчуттям задоволення від споглядання прекрасного і доставленої від нього радістю. І одна справа, коли його формування йде від слів викладача, зі сторінок книг, інтернет-мережі, а інша, коли від безпосереднього споглядання прекрасного образу доступного в живу, на вулицях міста в якому проживаєш, навчаєшся.

В контексті вивчення дисципліни «Етнокультурологія» студенти спеціальності «Агрономія» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» ознайомилися із архітектурою міста Ніжина, його історією, об’єктами, створеними для увічнення пам’яті про людей і події.

Фіналом екскурсійної програми стало відвідування виставки фоторобіт Ігоря Анатолійовича Волосянкіна – члена Національної спілки журналістів України, Національної спілки фотохудожників України. Перед молодими людьми постали зафіксовані фотоапаратом миті з історії рідного краю. Зрозумілі і не дуже, архітектурні й природні, мирні й воєнні сюжети викликали неоднозначні відчуття у відвідувачів.

Сподіваємося, що бажання прилучатися до прекрасного, історії та культури України, рідного краю молоді люди пронесуть через все своє життя.

Віктор Литовченко, доцент кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook