Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи

17 квітня 2023 року

Протягом березня-квітня 2023 р. доценти кафедри міжнародних відносин і суспільних наук Людмила Лановюк та Вікторія Хвіст онлайн проходили міжнародне стажування за програмою «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи» на базі Білостоцького університету (Польща).

     

     

Метою стажування було поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

      

     

Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:
а) покращили свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);
б) оцінили потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;
в) матимуть навички у розробці конкретних рішень для впровадження нових практик у різні сфери власної науково-педагогічної діяльності.
Для кожного навчального модуля була підготовлена онлайн-лекція (з використанням платформи Zoom) та пакет навчальних матеріалів для використання учасниками. Всім учасникам стажування потрібно було надіслати залікову роботу у вигляді есе на обрану тему, в якому важливо було описати власний досвід, кафедри або ж університету.
Результатом плідної праці стали сертифікати.

     

 

 

 

Людмила Лановюк, Вікторія Хвіст,
доценти кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook