Продовжуємо удосконалюватись. Базовий тренінг програми «Молодіжний працівник»

4 квітня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Протягом 1 – 3 квітня 2023 року на базі комунального підприємства «Ніжинський міський молодіжний центр» відбувся навчальний базовий тренінг програми «Молодіжний працівник». Цей навчальний тренінг проходив за підтримки Програми розвитку ООН та Міністерства молоді та спорту України. Навчальна програма тренінгу використовує найсучасніші підходи, закордонний досвід та інструменти, на принципах "рівний-рівному".

Участь у цьому трьохденному насиченому заході взяв професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Сидорович.

Протягом трьох днів насиченої роботи було пропрацьовано такі питання:

  • хто така молодь і що взагалі таке молодіжна політика та молодіжна робота
  • участь молоді та міжсекторальний підхід
  • хто такий молодіжний працівник, його компетенції та до чого тут Рада Європи

Учасники тренінгу, громадські активісти, освітяни, студентська молодь отримали загальне уявлення про молодіжну політику в європейських країнах та в Україні, ознайомилися із формами і методами молодіжної роботи, вчилися планувати та організовувати молодіжні заходи виконуючи при цьому практичні завдання.

За підсумками навчання учасники отримали відповідні сертифікати та ще раз пересвідчились, що робота з молоддю потребує відповідних особистісних якостей та постійного вдосконалення.

Насамкінець варто відзначити, що сучасний викладач закладу вищої освіти щодня працюючи зі студентською молоддю повинен вдосконалюватися не тільки в сфері своєї фахової компетенції як науковець, але, що не менш важливо, працювати над собою як педагог вивчаючи новітні форми і методи роботи з молоддю.

Олександр Сидорович, в.о. завідувача
кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook