Вступна кампанія–2023: інформує приймальна комісія

24 березня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Для вступу у 2023 році на ОС «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти (ПЗСО), ОКР «Молодший спеціаліст», ОПС «Фаховий молодший бакалавр», ОС «Молодший бакалавр» приймаються результати НМТ 2023, 2022 років та сертифікати ЗНО 2021 і 2020 років.

Реєстрація на НМТ у 2023 році триватиме із 3 квітня по 3 травня. Детальна з процедурою реєстрації.

Учасники зможуть самостійно вибирати третій предмет НМТ. Він буде універсальним, тобто абітурієнт зможе вступити на будь-яку спеціальність із тим предметом, який він вибрав. Утім для вступу на різні спеціальності до результатів НМТ буде застосовано різні коефіцієнті.

Обов’язковою вимогою при подачі кожної заяви і на бюджет, і на контракт є написання мотиваційного листа. Бали за мотиваційні листи не виставляються, однак у випадку однакового конкурсного балу у вступників, які одночасно претендують на крайнє прохідне місце, приймальна комісія буде перевіряти зміст написаного листа на доброчесність та оцінювати за відповідним рейтингом.

Зверніть увагу! На місця за кошти фізичних (юридичних) осіб можливий вступ за результатами лише мотиваційного листа та спеціальності:

  • 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
  • 201 «Агрономія»
  • 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»
  • 208 «Агроінженерія»
  • 275.03 «Транспортні технології» (на автомобільному транспорті).

Вступ на ОС «Магістр» на спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 208 «Агроінженерія» відбуватиметься за результатами фахового іспиту в інституті.

Для вступу на ОС «Магістр» на спеціальність 071 «Облік і оподаткування» є обов’язкове складання ЄВІ (поєднання тесту загальної навчальної компетентності та тесту з іноземної мови) та ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування).

Зверніть увагу! Вступники на основі ОС «Магістр» (ОКР «Спеціаліст») замість ЄВІ та ЄФВВ можуть скласти відповідні вступні випробування в інституті.

Галина Македон, відповідальний
секретар приймальної комісії
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook