День відкритих дверей

23 березня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

23 березня в інституті відбувся День відкритих дверей в змішаному режимі для вступників 2023 року – випускники шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів, коледжів, які обирають наш інститут для продовження навчання.

Всіх присутніх привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук. Вона розповіла про історію інститут, здобутки колективу і студентів, можливості і перспективи навчання, стажування і практики, соціально-побутові умови та співпрацю з провідними аграрними підприємствами.

Відповідальний секретар приймальної комісії Галина Македон детально зупинилася на особливостях вступної кампанії, її термінах, особливостях процедури подання електронних заяв. Наголосила, що приймальна комісія готова допомогти у будь-яких питаннях реєстрації чи подачі заяв. А також порекомендувала записатися на підготовчі курси, які не тільки допоможуть узагальнити матеріал перед здачею НМТ, а і отримати додаткові бали при вступі.

Майбутні студенти та їх батьки дізналися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, їх особливості та можливості працевлаштування від деканів факультетів. Для всіх бажаючих була проведена екскурсія з огляду матеріально-технічної та лабораторної бази.

Чекаємо Вас в Ніжинському агротехнічному інституті!

 

Контакти приймальної комісії інституту:
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10
(097) 410 08 70; (097) 516-05-53
Телеграм: @pk_nati
Інстаграм: @pk_nati
 
Галина Македон, відповідальний
секретар приймальної комісії
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook