Всесвітній день Землі

20 березня 2023 року

 

1«День Землі - це спеціальний час, який призначений,
щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети
Земля
як їх спільного дому, відчути нашу всеземну
спільність і взаємну залежність один від одного».
 

Земля – наш спільний і єдиний дім. На сьогодні, в період війни та спалаху вірусних інфекцій, особливо гостро відчуваємо це. Земля дає нам безліч скарбів і можливостей для втілення наших планів, розвитку наукових ідей, реалізації здібностей.

5

20 березня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

3

День Землі відзначається у березні у день рівнодення, коли природа прокидається і все навколо наповнюється життям. З давніх часів з цим періодом пов’язувалися надії і сподівання на перемогу сил світла над темрявою. Це час, коли в багатьох країнах північної півкулі святкувався новий рік.

01

Вперше День Землі був відзначений у 1970. Це свято чистої Води, Землі і Повітря. Свято, яке має на меті об’єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

2

У 1970 році до свята приєдналися понад 20 млн. людей у різних країнах світу. Понад 200 млн. людей зі 141 країни взяли участь в заходах у 1990 році. На початку 90-х років свято отримує нове значення і з ним нову назву – Марш Парків, оскільки крім природоохоронних заходів здійснювався збір коштів на підтримку заповідних природних територій і основна увага приділялася національним паркам.

20 березня 2023 року студенти групи ОФП-11М прийняли участь у тематичній виховній годині «Всесвітній день Землі», яку провела викладачка циклової комісії природничих дисциплін Людмила ДВОРСЬКА.

786

Метою заходу є забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, поєднання зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, широких верств населення у вирішенні екологічних завдань, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища.

Людмила ДВОРСЬКА,
голова циклової комісії природничих дисциплін 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook