Кафедра ТІДП розпочала цикл студентських олімпіад 2022/2023 н.р. з дисципліни «Правова культура особистості» на факультеті тваринництва та водних біоресурсів

18 березня 2023 року

На виконання службової записки проректора з науково-педагогічної роботи від 17.02.2023 року №04 про проведення І етапу студентської олімпіади у 2022/2023 н.р. кафедра теорії та історії держави і права запланувала провести 5 студентських олімпіад з правничих навчальних дисциплін серед студентів та магістрів юридичного факультету, а також серед студентів неправничих спеціальностей з навчальної дисципліни «Правова культура особистості».

15 та 16 березня 2023 року серед студентів спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та студентів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультури» доценткою кафедри теорії та історії держави і права Оленою Поповою була проведена олімпіада з дисципліни «Правова культура особистості».

Метою проведення олімпіади було підвищення рівня правової обізнаності та зацікавленості студентів у вивченні дисципліни, а також поглиблення практичних навичок  і застосування у громадянському житті суспільства.

А оскільки олімпіада для студентів факультету тваринництва та водних біоресурсів є н з профільних дисциплін, тому Олена Попова прийняла рішення провести її у декілька турів, які включали різні типи завдань. Усі вони виконувалися студентами за принципом змагальності, тому вона пройшла при високій активності та виявила неабияку ерудицію учасників та учасниць, а також сприяла згуртованості, комунікації та застосуванню набутих знань з дисципліни.

 

 

 

 

За результатами підсумків проведеної олімпіади було визначено переможців:

1 місцеІрина Василенко, студентка 3 курсу 2 групи спеціальність 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та Веронік Мєняйлова, студентка 3 курсу спеціальність 207 «Водні біоресурси та аквакультура»;;

2 місцеДанило Дьомін, студент 3 курсу 2 групи спеціальність 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» й Анна Селієвська, студентка 3 курсу спеціальність 207 «Водні біоресурси та аквакультура»;;

3 місцеВалерія Дем’яненко, студентка 3 курсу 1 групи спеціальність 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» і Денис Плужник, студент 3 курсу спеціальність 207 «Водні біоресурси та аквакультура».

Олімпіада була проведена на високому організаційному та навчально-методичному рівні. Проведення таких заходів сприяє подальшому підвищенню рівня правової обізнаності серед студентів та інтересу до права.

Дякуємо керівництву учбового закладу за ініціативу провести такий цікавий та корисний захід!

 

Кафедра теорії та історії держави і права

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook