Участь Ніжинського агротехнічного інституту в роботі Ради молодих вчених

15 березня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

14 березня відбулося засідання Спілки Рад молодих вчених.

Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи.

У Раді молодих вчених Чернігівської ОДА наш заклад представляє Інна ДВОРНИК, в.о. завідувача кафедри менеджменту та аграрної економіки.

У заході взяли участь понад 200 учасників, які представляли свої ЗВО та обласні Ради молодих вчених.

Відкрив засідання Міністр освіти й науки України Сергій ШКАРЛЕТ. Привітав усіх учасників заходу. Відмітив, що Міністерство освіти й науки України завжди відкрите до співпраці, готові підтримувати наукові ідеї молоді. Підкреслив, що потрібно визначати стратегічні плани, щоб досягти високих результатів. Закликав учасників заходу висловлювати свої пропозиції та проблеми, з якими зустрічається молодь у науковій сфері.

Нову стратегію діяльності рад молодих учених представила голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, д.ю.н., професор Олеся ВАЩУК.

Основні задачі на квітень 2023 р. Спілки Рад молодих вчених представив секретар Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, к.т.н., с.н.с. Андрій ХОРОЛЬСЬКИЙ.

Учасниками заходу були підняті проблемні питання, які хвилюють молодих науковців в умовах сьогодення. Зокрема визначено вплив воєнного стану на науковий розвиток молоді та його реалізацію, можливість виїзду науковців за кордон, оподаткування, фінансування РМВ, отримання авторського свідоцтва, фінансова підтримка держави молодих науковців, зокрема тих, які перебувають на прифронтових територіях, формування типового положення Ради молодих вчених, виокремлення переліку фахових видань з безкоштовним друком наукових праць тощо.

Завдання Ради молодих вчених пов’язані із залученням молодих учених до участі у конкурсах наукових робіт, формуванням колективів молодих учених для виконання перспективних наукових проєктів, сприянням взаємодії Міністерства освіти і науки та самоврядних наукових молодіжних організацій наукових установ та вищих навчальних закладів України, консультативною підтримкою молодих учених у питаннях науково-дослідницької діяльності, співробітництва з іноземними замовниками наукової продукції.

25 лютого відбулися збори Ради молодих вчених Чернігівської ОДА, де представником нашого закладу була Інна ДВОРНИК. Порядок денний:

  1. Затвердження положення зі змінами та подання на підпис голові ОДА.
  2. Зміни в складі РМВ, виключення членів та розгляд кандидатів з подальшим голосуванням за їх кандидатури.
  3. Розгляд кандидатур на посаду секретаря РМВ. Голосування за кандидатуру.
  4. Розгляд питань по роботі ради в короткостроковій та річній перспективі.
  5. Інше.
Інна Дворник, к.е.н., в.о. завідувача кафедри
менеджменту та аграрної економіки
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook