Кафедра овочівництва і закритого грунту

Вступнику

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

 203 САДІВНИЦТВО ТА ВИНОГРАДАРСТВО

З 2016 року Національний університет біоресурсів і природокористування України на базі агробіологічного факультету розпочав підготовку фахівців з нової спеціальності «Садівництво та виноградарство».

Випускаючі кафедри:

-кафедра садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка – завідувач, кандидат с.-г. наук, доцент Мазур Борис Миколайович (044) 527-65-59

-кафедра овочівництва і закритого грунту – завідувач (в.о.), к. с-г.н. доцент Федосій Іван Олексійович (044) 527-81-69

 

Навчальна робота

Підготовка фахівців здійснюється за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр». В межах спеціальності студенти набувають знань і навичок з вирощування плодових, ягідних, горіхоплідних, овочевих рослин, винограду, грибів, квітів у відкритому і закритому ґрунті.

Експериментальною базою підготовки фахівців є навчально-дослідне поле «Плодоовочевий сад», розташоване поряд з навчальними  корпусами. Тут студенти мають можливість отримати практичні навички і закріпити теоретичні знання. Також на базі НДП «Плодоовочевий сад» виконуються дипломні бакалаврські та магістерські роботи.

Науково-дослідна робота

Науково-дослідна робота тісно інтегрована з навчальним процесом, що дозволяє поглибити теоретичну підготовку студентів та сприяє всебічній підготовці майбутніх фахівців. Залучення студентів до науково-дослідної роботи починається з 2-го курсу шляхом закріплення їх за кафедрами для написання дипломних робіт. Студенти денної форми навчання, які активно займаються науковою діяльністю можуть стати членами студентського наукового гуртка.

 Практичне навчання

Основні бази виробничої практики, яку студенти проходять після 3-го курсу бакалаврату - профільні наукові установи та передові господарства із сучасним технологічним оснащенням, такі як Агроеталон, Агровесна-2011, ТОВ «Українські печериці», ПАТ «Комбінат «Тепличний» та інші. Також є можливість стажування і навчання за кордоном, зокрема, у Нідерландах, Франції, Швейцарії, Німеччині, Данії, Норвегії.

 Працевлаштування

Після закінчення Університету за спеціальністю «Садівництво та виноградарство» випускники працюють агрономами-технологами у садівничих, овочевих, розсадницьких, тепличних господарствах, на виноградниках та грибних комплексах, у міцеліальних лабораторіях тощо. Також за своєю фаховою підготовкою вони можуть працювати у структурах, які займаються декоративним садівництвом, вирощуванням польових культур, імпортом і продажем насіння, грибних субстратів, добрив, засобів захисту рослин, комплектуючих елементів для галузі закритого ґрунту. Навчання можна продовжити в аспірантурі, набір у яку проводиться щорічно на кожній із випускаючих кафедр.

Переваги навчання

Чому НУБіП?

 -  НУБіП України розташований у Києві з великими можливостями культурного зростання (музеї, театри) та працевлаштування;

 -   наявність військової кафедри; 

 -   університет розташований в заповідній зеленій зоні зі зручним сполученням з центром міста; 

 -   безліч різноманітних творчих колективів високого рівня; 

 -   понад 20 спортивних секцій

 Чому «Садівництво та виноградарство»? 

 -  гармонійне поєднання красивого і корисного, науки і мистецтва, творчості і високих технологій; 

 -  одна із найпотрібніших для суспільства професій; 

 -  можливості працевлаштування у широкому спектрі галузей; 

 -  великий внутрішній ринок та експортний потенціал плодівництва, овочівництва, виноградарства, грибівництва; 

 -  інвестиційна привабливість; 

 -  затребуваність фахівців, привабливі пропозиції на ринку праці; 

 -  можливість побудувати успішний сімейний бізнес на порівняно невеликій земельній ділянці. 

 

 Випускникам шкіл

Перелік конкурсних предметів:

українська мова і література, біологія (обов'язкві), математика, хімія (на вибір)

Строки прийому документів, конкурсу сертифікатів, конкурсного відбору та зарахування 

Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у НУБіП України мають особи,  яких законом визнано учасниками бойових дій та які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, у тому числі ті, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями; діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа; у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами ЗНО.

Випускникам технікумів і коледжів

Строки прийому документів, вступних випробувань, конкурсного відбору та зарахування

Особи, які вступають на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, приймаються на навчання на перший (за скороченою програмою) або старші курси (на програму з нормативним строком навчання) за умови вступу на споріднену спеціальність. Конкурсний відбір зазначеної категорії вступників здійснюється за сумою балів, отриманих на фахових вступних випробуваннях у НУБіП України та середнього бала диплома молодшого спеціаліста з урахуванням вагових коефіцієнтів. До участі в конкурсі, за всіма спеціальностями допускаються вступники (випускники вищих навчальних закладів І - ІІІ рівнів акредитації), які на іспиті з фахових дисциплін отримали не нижче 124 балів.

Як дістатися до приймальної комісії?

від ст. метро Теремки, Виставковий центр, Либідська їхати маршрутним таксі № 212 до зупинки “перший корпус”.

від ст. метро Голосіївська їхати маршрутним таксі №1 або автобусом, що йде до Голосіївського монастиря

Приймальна комісія

03041, м. Київ,
вул. Генерала Родімцева, буд. 19,
навчальний корпус № 1, кімната № 12.

(044) 258-42-63, (044) 527-83-08

[email protected]

vk.com/vstupnubip

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook