Нова спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля»

2 березня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Із 2023 року в інституті розпочинається підготовка фахівців першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля»

Підприємницька праця корисна для суспільства. Завдяки їй створюються робочі місця. Чим масштабніший проєкт хоче здійснити підприємець, тим більше співробітників йому знадобиться, щоб здійснити свої задуми. Тому він повинен зуміти організувати людей, щоб вони працювали з максимальною користю. У своїй роботі підприємцю доводиться відповідати не тільки за свою діяльність, а й за своїх підлеглих.

Торгівля – це рушійна сила прогресу, бізнес. Вона пронизує всі галузі економіки й сфери людської діяльності, враховуючи, що майже все купується і продається. В Україні надходження до валового внутрішнього продукту від оптової та роздрібної торгівлі є найбільшими.

Спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля» спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі, створення та розвитку стартапів.

Випускники спеціальності – це конкурентоспроможні фахівці від сфери матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій.

Здобувачі вищої освіти, що успішно закінчать навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» матимуть можливість заснувати власний бізнес або займати високооплачувані посади.

Якщо ти, Вступнику, маєш бажання реалізуватися в цьому напрямку, то тобі до нас!!!

Дмитро Власенко, гарант освітньої
програми «Підприємництво та торгівля»
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook